33 – Spotkanie Kreatorów Odrodzenia (PRZECZYTAJ CAŁY OPIS)

0
1145

33 minuty i 33 sekundy na odrodzenie, wzrost, terapie, oczyszczenie, wzmocnienie, wsparcie przodków…oddychamy ze światłem Źródła Istnienia oraz Sercem Naszej Matki Gaji.
ZOBACZ PEŁEN OPIS

Kiedy posłuchasz pierwszy raz w połączeniu z naturą, na drugie spotkanie dołącz do innych, pojednanych i oczyszczonych jak ty. Będziemy na ciebie czekać zawsze, o każdej godzinie w 33 minucie… Bez znaczenia czy rano, w południe czy nocy… Spotkajmy się w JEDNI. 33 minuta jest sygnałem intencji dla wszechświata, więc zawsze będziesz o właściwej godzinie, ze wszystkimi.

WAŻNE jest zachowanie kolejności – pierwsza Trójka w spokoju tylko dla siebie.
Kiedy jesteś gotowa/wy, wtedy czas na drugą Trójkę i możesz zawsze wskakiwać na drugi poziom. Jeżeli czujesz spadek, słabość, stres…oczyść się w pierwszej Trójce – to ważne.

1. Usiądź wygodnie, gdzieś w naturze…może to być kawałek trawnika, park, las, rzeka… Bose stopy wiele przyspieszą i ułatwią.
2. Zanim włączysz nagranie, weź bardzo głęboki oddech i zrób bardzo głęboki wydech, uwalniając wszystko, co zbędne. OD tego czasu oddychasz energią życia i uwalniasz wszystko, co jest przeszkodą i niszczy komfort twojego życia.
3. Stań się biernym widzem wszystkiego, co pojawia się w twoich myślach lub przed oczami…jesteś zrelaksowany na 1 osobowej widowni wspaniałego teatru.

Magiczne 33.33 prowadzi tylko do Źródła bez pośredników, bez znaków, przewodników i guru (dlatego to nagranie nie ma głosu prowadzącego -czas na prowadzenie mistrza – CIEBIE).
Jeżeli pojawią się takowe…ignoruj ich znaki, zaczepki czy rozpraszanie, w pokoju ducha i miłości podnieś swoją wibracje aż znikną (często pojawiają się twory z naszej pamięci i programów – bez znaczenia czy to mama, Elvis, Jezusek czy ojciec Pio – to jest technologia blokowania ciebie przed powrotem do Źródła wszystkości, jeżeli ufasz piratom albo Urbanowi, to oni do ciebie przyjdą 😛 )

Kiedy pierwszy raz posłuchasz swojego milczącego mistrza i poczujesz moc, jesteś gotowy na spotkanie z równymi sobie.

DRUGA TRÓJKA
1. Ponownie w naturze (fizycznie), ale już nie koniecznie. Możesz przenieść się duchowo gdzie tylko zechcesz, siedząc na sofie, podłodze czy będąc w pociągu. Poczuj zapach Gaji i przyjemny dotyk stopami jej ciała.
2. Głęboki wdech energią Źródła i START o każdej dowolnej godzinie i 33minucie. Kiedy zrobisz wydech już jesteś razem w Prawii z Suwerenami i Budowniczymi wolnego świata dla wolnych ludzi.
3. Poczuj ekscytacje i połączenie z Nami, przodkami oraz sprzyjającymi istotami w naszej przestrzeni. Tym razem idź za ekscytacją współtworzyć piękno wolności, energią miłości i siłą PRAWII.

POŁĄCZMY SIĘ oczyszczeni razem, aby odrodzić naszą MATKĘ, RODy nasze i stać w suwerenności po wsze czasy.

Prawia – myśl twórcza i siła sprawcza świata, byt nadrzędny. Sfera Prawii zawsze pozostaje niewidzialna, i po większej części nieświadoma, jednakże determinuje wszystkie aspekty istnienia kreatora, jego prawa, jego kreacje, jego światy i doświadczenia.

UWAGA: To nagranie oraz ta przestrzeń jest zarezerwowana dla RDZENNYCH ŚWIĘTEJ ZIEMI SŁAWIAN, dla opiekunów Gaji oraz istot dobrego czynienia w miłości i pokoju.
Pozostałym dziękujemy za zainteresowanie.
Brama zamknięta dla obcych, widzów oraz dla negatywnych energii.

wszelkie prawa zastrzeżone – https://marcinvam.com
wsparcie: https://patreon.com/pollechicki
wersja audio: https://soundcloud.com/marcinvam/33-spotkanie-kreatorow-odrodzenia-przeczytaj-caly-opis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here