adwokat diabła

2
13181
Subskrybuj kanał: Suweren Lechicki na YouTube
Nowy kanał SUWEREN LECHICKI jest odpowiedzią na cenzurę i ataki syjonów, które doprowadziły do zawieszenia publikacji i grozi to zniszczeniem kanału Pol Lechicki przez pasożydów kontrolujących GAFA (Google Apple Facebook Amazon).
Serdeczności za wsparcie https://maricinvam.com/wsparcie

2 KOMENTARZE

  1. Mam prośbę , jeżeli ma Pan możliwość zrobienia filmiku na temat współczesnej technologi wydobywania w Polsce gazu łupkowego . Chodzi mi o to , że dawna technologia niszczyła środowisko i pod wpływem protestów ludzi , gdzie próbowano wydobywać gaz łupkowy , zaprzestano ( przynajmniej oficjalnie nic się nie mówi na ten temat ) . Ale ponownie jest głośno , w internecie na ten temat , mówi o naszych bogactwach naturalnych znajdujących się pod ziemią pan Krzysztof Tytko , który mówi abyśmy naciskali na ” nasz rząd ” aby zacząć wydobywać gaz i nie tylko gaz , ropę itd . Mówi , że w tedy będziemy narodem bogatym itd. Może jestem zbyt ostrożna , bojąc się o nasze środowisko , ale myślę , że ludzie powinni wiedzieć co im grozi , a jestem też przekonana , że wzbogacą się ci którzy mają już pieniądze , a nie zwykli ludzie tzw. plebs ! Może się mylę , ale lepiej dmuchać na zimne , oby nie było za późno ! Dziękuję i pozdrawiam !

    • Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Nie ma na terenie państwa Polaków uprawnionej instytucji do legalnego zarządzania tym mieniem. Wszystko jest okradane przez bandy, które utrzymują najemników na Wiejskiej. Jeżeli nie powstanie Suwerenne Państwo Polaków, nie ma co marnować czasu na żydowskie gierki. Tylko jednoczyć się i odbierać energie od tych pasożydów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here