Prana Vam – emocje – super technika

5
1451

wersja audio: https://soundcloud.com/marcinvam/prana-vam-emocje

5 KOMENTARZE

 1. Polecam książkę Erharda Toole potęga teraźniejszości,pisze to samo co mówisz żeby obserwować myśly i emocje z nimi związane jak na nas wpływają.Jak obserwujemy swoje myśli i emocje z nimi związane to pobudzamy naszą świadomość do działania..Po tej książce postanowiłem obserwować swoje myśli i emocje z nimi związane i żyje mi się lepiej bo wiem co mnie niszczy,tylko trzeba być uważnym obserwatorem.Dziękuje i pozdrawiam

 2. To jest właśnie moje ostatnie odkrycie. Pan to potwierdził i dlatego czuję się fantastycznie! Trzeba tylko pamiętać o tej „technice”. Dziękuję. Pozdrawiam.

 3. Nie tylko na gestach rąk się skupiam. Wyluzuj. Prowadzisz potrzebny kanał. Ja nie ze złośliwości Ci to napisałem. Ale ok, więcej nie będę.
  Dobrze wiesz, że pomiotki tych, którzy między innymi „wynoszą ojczyznę ” wszędzie machają w taki sposób łapskami.
  Ludzie patrzą i głupieją.
  Nie widzą oczyma czystości serca tylko te wszechobecne znaki.
  Gdybym nie czuł, nie widział tych kajdan, na pewno nie było by mnie tutaj.
  Pozdrawiam.

 4. Witaj.
  Z przepracowaniem myśli/emocji to oczywiście racja . Człowiek o tym nie pamięta (np. ja, przypomniałeś mi o tym, naprawdę )
  Odnośnie znaków rękoma , Marcin, sam widzisz.
  6:40 (szósta minuta, czterdziesta sekunda spoglądasz w ekran kamery i sam to widzisz. Potem 7:04 , lewa ręka.
  Myślę że trzeba uważać na to. Wiem że czasami się to samo pokaże, po prostu samo .
  Ale ludzie publikujący nagrania powinni na to uważać. Potem EterTV wypunktuje cię za to i będzie niepotrzebna przepychanka .
  Dzięki .

  • Szczerze to nie dbam o czyjeś problemy psychiczne i fantasmagorie.Najciemniej jest pod latarnią…Skupiasz się na gesty rąk, kiedy inni zakladają ci kajdany i wynoszą ojczyznę…szkoda gadać…Róbmy swoje z czystości serca a nie pod Etera itp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here