Islam / Chrzesijanie = Judaizm Syjonistyczny

0
139

Już od 1914 roku Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich zabiegał o przejecie i zarząd nad Polskimi zasobami w tym ludzkimi, ale Hitler i kontrolujące go Korporacje miał inne plany.

Powstanie Judeopolonii (patrz linki) zostało odroczone.

Od 1939 roku Polacy są pod okupacją. Masowe mordy i wyniszczanie w obozach takich jak IG AUSHWITZ, czyli w obozie pracy niewolniczej IG FARBEN (BAYER, BASF, AGFA…), wsparcie Hitlera; HUGO BOSS, FORD, GENERAL MOTORS, COCACOLA, STANDART OIL czyli EXXON – CHEVRON, CHASE BANK…

1945 Jałta i odstąpienie przez Anglosasów (USA i ANGLIA), Polskich zasobów, w tym ludzkich na 45 lat eksploatacji przez Sowietów, czyli kontynuacja masowego wyniszczania Polaków przez Żydokomunę (patrz Judeopolonia, Talmud Babiloński), zsyłki, przesiedlania, terror i totalna eksploatacja aż do 1989 roku.

Po 1989 roku następuje stopniowe przejecie Polskich zasobów w tym ludzkich przez Anglosasów i kontrola przez (ex) Sowiecki aparat terroru i Żydokomunę.

W czasie 25 lat (Magdalenka), przejęto lub zniszczono 95% przemysłu, większość zasobów i zmuszono do emigracji około 8 milionów Polaków. Emigracja ta jest łagodną zsyłką do pracy na terenach 4 Rzeszy czyli UE pod kuratela Anglosaską i Bolszewicką Żydokomunę. Celem emigracji jest wyniszczenie potencjału Polaków i zasilenie upadających systemów emerytalnych w 4 Rzeszy aka EU.

Polacy są kontrolowani przez korporacje nazywana Rzeczpospolita Polska, której (za)rząd realizuje zadania akcjonariuszy takich jak Chazarskie (Żydzi Europejscy – nie Semici), Anglosaskie, Niemieckie banki i korporacje. Pamiętasz IG FARBEN?

Pamiętajmy o tym kiedy przyjdzie czas wmanipulowania Nas w kolejne wojenną hucpę (np. Ukraina), kiedy Żydzi „poproszą” o pomoc po upadku USA i postanowią „wracać” do POLin, kiedy 4 Rzesza będzie dławic się w islamskim terrorze.

Albo kiedy znowu Anglosasi będą szukać mięsa do swoich okupacji i zbrodni.

Nasza ojczyzna potrzebuje Świadomego,
Suwerennego CIEBIE
aby mogła się odrodzić
naprawdę.

Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim

https://www.youtube.com/watch?v=5iJ6N0thCgs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here