lekarzom przekaże się zadanie wypędzania dusz z ludzkości

2
2285

Genialny wizjoner Rudolf Steiner opisał dokładnie ten proces ponad sto lat temu, w roku 1917. Niestety, miał co do joty rację. Losy naszych dusz są w tej chwili w naszych rękach!

„Nie powinniśmy się oszukiwać. Mamy do czynienia z bardzo specyficznym ruchem. Tak jak duch został zniesiony na soborze w Konstantynopolu (…) – tak będą poczynione starania w innej formie, aby zlikwidować duszę, duchowe życie.

I nadejdzie czas, może wcale nie w odległej przyszłości, kiedy coś zupełnie innego rozwinie się na kongresie, takim jak ten, który miał miejsce w 1912 roku, na którym będą się pojawiać bardzo różne tendencje, gdzie powie się: „to już jest patologiczne u ludzi, jeśli w ogóle myślą o duchu i duszy. Zdrowi są wyłącznie ci ludzie, którzy mówią tylko o swoim ciele.”

Będzie to postrzegane jako objaw choroby, gdy jakaś osoba rozwinie się w taki sposób, że dojdzie do takich koncepcji: „istnieje duch lub dusza”. – To będą chorzy ludzie.

I będzie wynaleziony – tego możecie być absolutnie pewni – odpowiedni lek, poprzez który będą działać. Wtedy duch został zniesiony. W przyszłości dusza zostanie wyeliminowana przez lekarstwa. Pod pretekstem dążenia do „zdrowego spojrzenia na świat” zostanie wynaleziona szczepionka, za pomocą której organizm ludzki – tak szybko, jak to możliwe, być może bezpośrednio po urodzeniu – zostanie poddany działaniu substancji, aby ludzie nie rozwinęli idei istnienia jako dusza.

Materialistycznym lekarzom powierzy się zadanie usunięcia duszy z ludzkości. Tak jak ludzie są dziś szczepieni przeciwko tej czy innej chorobie, dzieci będą szczepione w przyszłości substancją, którą będzie można wyprodukować dokładnie w ten sam sposób …że dzięki tym szczepieniom ludzie będą odporni na „szaleństwo” życia duchowego… Będą niezwykle inteligentni, ale nie będą rozwijać świadomości, a to jest prawdziwy cel niektórych środowisk materialistycznych.

Dzięki takiej szczepionce ciało eteryczne będzie w łatwy sposób „rozluźnione” od ciała fizycznego. Po „rozluźnieniu” ciała eterycznego związek między wszechświatem i ciałem eterycznym byłyby wyjątkowo niestabilny, a człowiek stałby się automatem, ponieważ fizyczne ciało człowieka na ziemi musi być prowadzone, wychowywane przez wolę ducha. Następnie szczepionka staje się rodzajem siły arymańskiej.

Człowiek nie może już uwolnić się od pewnych materialistycznych odczuć. Staje się materialistyczną konstytucją i nie może już wznieść się do duchowości.” Dusza zostanie zniesiona poprzez lekarstwo. Ze „zdrowego punktu widzenia” wynaleziona zostanie szczepionka, poprzez którą będzie się od jak najwcześniejszej młodości, jak najwcześniej po urodzeniu, w taki sposób wpływało, aby to ludzkie ciało nie wpadło na pomysł: istnieje coś takiego jak dusza, duch.

Te dwa nurty ideologiczne staną w obliczu ostrej konfrontacji. Trzeba będzie pomyśleć o tym, jak koncepcje i idee muszą być rozwijane, aby radziły sobie z prawdziwą rzeczywistością, rzeczywistością ducha i duszy. Inni, następcy dzisiejszych materialistów, będą szukać szczepionki, która uczyni organizm „zdrowym”, to znaczy sprawi, że organizm będzie „zdrowy” ze względu na swoją budowę i nie będzie już mówił o takich bzdurach jak dusza i duch, ale raczej „zdrowo” mówił o tych siłach, jakie żyją w maszynach i chemii, które stanowią o planetach i słońcach w mgławicy świata.

To zostanie osiągnięte za pomocą procedur fizycznych. Materialistycznym lekarzom przekaże się zadanie wypędzania dusz z ludzkości. Tak, ci, którzy wierzą, że można z użyciem zabawnych pojęć patrzeć w przyszłość, ci bardzo się mylą. W przyszłość trzeba patrzeć z poważnymi, dokładnymi, głębokimi koncepcjami.

Nauka duchowa nie jest tylko zabawą, nie tylko teorią, lecz jest prawdziwym obowiązkiem względem rozwoju ludzkości.

Rudolf Steiner, 7.10.1917 „The fall of the Spirits of Darkness”

Prawie 100 lat temu, w serii 14 esejów opublikowanych pod tytułem “Upadek duchów ciemności”, Steiner ostrzegł przyszłe pokolenia przed możliwym środkiem masowej kontroli, całkiem podobnym do wizji przedstawionych przez Orwella i Huxleya. Steiner przewidział przyszłość, w której szczepionki mogą ukraść naszą duchową naturę. Ochotnik testujący szczepionkę Covid-19 stwierdził zaledwie kilka miesięcy temu po wstrzyknięciu eksperymentalnej dawki: “Oni zabili Boga; nie czuję mojego Boga, moja dusza jest martwa“. AstraZeneca powiedziała, że był on drugim ochotnikiem, u którego “rozwinęły się problemy neurologiczne”.

Rudolf Steiner (ur. 27 lutego 1861 w Kraljevacu, zm. 30 marca 1925 w Dornach) – austriacki filozof, mistyk, badacz spuścizny Goethego, twórca antropozofii. Świetny pedagog i spirytysta, który w ciągu swojego życia opublikował wiele książek i prac na temat nauki o duchowości. Postrzegał ciało ludzkie jako duchowe naczynie, otwarte na zajęcie przez inne byty.

2 KOMENTARZE

  1. Piękne to, jednak faktem jest też, że walka powoduje kolejną walkę, więc po co się męczyć, skoro wystarczy zaczekać na swoje naturalne odejście z tego skażonego miejsca ? Ciekawe, że wszyscy zbawiciele ludzkości i głosiciele przebudzeń itp., produkują swoje teksty i filmiki z dala od tak skażonego miejsca, jak teren zwany Polską. Jakoś na miejscu kompletnie brak wizjonerów i wybawicieli, mówiących, co ludzie powinni… Gdyby w Polsce ludzie mieli warunki do życia, to sami wiedzieliby, co zrobić, żeby sobie żyć spokojnie i szczęśliwie, i wyłącznie, i całkowicie po swojemu. Ubiegły rok pokazał jak bardzo bezsensowny to świat i nic nie warte życie ludzkie. Niech się ci jego wielcy orędownicy sami tu męczą, bo większość ludzi żyje, bo musi lub z przyzwyczajenia i ma dość zarówno opresyjnych durniów, jak i „przebudzonych” wymądrzaczy. Zastrzegam sobie też, że jest to moja własna opinia, z którą nikt nie musi się zgadzać, ani nawet się nad nią zastanawiać.

  2. Dusza w rozumieniu pneumy arystotelesowskiej będzie obecna – inaczej człowiek by nie żył. Ale w subiektywnym poczuciu jakaś klepka ateizmu może być podawana farmakologicznie – niewątpliwie komunizm próbował coś takiego wyprodukować. Serum niewiary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here