NAJNOWSZE ARTYKUŁY

wahadło Rodów | AKT WOLI

kopia filmu JEST DOSTĘPNA na

CDA.PL, odysee, RUMBLE  oraz na vk.com/pollechicki 

https://odysee.com/@pollechicki

– Kto stoi na szczycie piramidy – na prawdziwym szczycie.

– Wycofać zgody oraz kontrakty, pakty, umowy, obietnice, zależności, podległości…

– Tylko TERAZ

– dlaczego uciekasz do innego świata

– kreuj poprzez emocje

– Ja wszystkość

– Ja, energia od Żródła

– Energia nieskończoności.

– twoje marzenia mogą być tylko za małe.

Serdeczności

👍 https://marcinvam.com/wsparcie

💪 https://ariowie.com/wsparcie 👈

DRUGI KANAŁ 👉 https://youtube.com/c/marcinvam 🤗

Zapraszam na strony:

ariowie.com

https://ariowie.com/konstytucja-suwerenow-rzeczpospolitej-polskiej-wedrussa/ https://ariowie.com/definicja-prawa-naturalnego/

https://ariowie.com/platformaar1a

naturalny stan człowieka | MARCIN VAM

Naturalny stan człowieka to wolność od praw stanowionych,

które naruszają prawa naturalne

i jego wolności do życia w pokoju

i harmonii z żyjącymi.

kopia filmu JUŻ JEST DOSTĘPNA na

CDA.PL, odysee, BitCHUTE?, RUMBLE  oraz na vk.com/pollechicki 

https://odysee.com/@pollechicki

Poznaj bliżej projekt prawdziwej suwerenności:

https://www.ariowie.com

platforma.ariowie.com

Serdeczności

👍 https://marcinvam.com/wsparcie

💪 https://ariowie.com/wsparcie 👈

DRUGI KANAŁ 👉 https://youtube.com/c/marcinvam 🤗

Zapraszam na strony:

ariowie.com

https://ariowie.com/konstytucja-suwerenow-rzeczpospolitej-polskiej-wedrussa/ https://ariowie.com/definicja-prawa-naturalnego/

https://ariowie.com/platformaar1a

Karma i brak karmy, świadomość i jej brak

Rozmowa na temat filmu Patryka Vegi i nie tylko.

Komentarz sympatycznego internauty.

„Chciałbym żebyś prawidłowo zrozumiał moja wypowiedź. Dualizm świata, ludzi, sytuacji. Przyciągamy to, na co jesteśmy otwarci. Na co mamy otwartą energię. Powołałeś szereg przykładów, wskazujących na to, że powinniśmy ingerować w przeróżne sytuacje, które dzieją się między ludźmi. Nie, nie powinniśmy, to, że malutkie dziecko w ciele jest sprzedawane przez swoją własną matkę oznacza, że być może to sprzedawane dziecko kiedyś sprzedało obecną swoją matkę, lub dokonało podobnego innego okrucieństwa. Blokując w sposób stanowiony takie sytuacje ingerujesz w ich naturalne metody rozliczeń. Takie dziecko NIE może być sprzedane, jeśli ma zamkniętą energię na takie sytuacje. Wywód ten mogę ciągnąć bez końca. Jeśli jednak zrozumiałeś to, co napisałem wyżej, wyciągniesz odpowiednie wioski. Jesteśmy tutaj po to żeby się rozwijać, po to żeby rosnąc. Ingerując w karmę naruszasz idealny porządek świata. Tak ten świat jest idealny, trzeba to jednak dobrze zrozumieć. Kiedyś pojawiła się sytuacja. Koleżanka wysłała mi artykuł, w którym rzekomo opisany jesteś Ty w bardzo złych kolorach. Nie czytałem tego artykułu. Odpisałem kobiecie. Każdy z nas może być i dobry i zły. Tak samo ty, ja jak i On. To, jakie sytuacje wywołujemy jest zależne tylko od nas.”

Myślę, że moja odpowiedź ma pewien szeroki wydźwięk.

Absolutnie rozumiem i kiedyś podzielałem ten sam punkt widzenia, jednakże…nie nam oceniać, ale nam działać. Czy twoim planem duszy może być sytuacja, w której jesteś zagrożony (twoje życie) i ktoś ciebie uchroni (uratuje)?.
Czy to nie jest przypadkiem „karma” człowieka, który uratował kogoś i ten ktoś ratuje jego w kolejnej odsłonie?

Nie mogę sobie wyobrazić sytuację, kiedy ktoś potrzebujący zostanie przeze mnie zignorowany, szczególnie kiedy mogłem udzielić pomocy.

Dodatkowo podzielę się z tobą moim odkryciem.
Otóż „karma” to jest jarzmo nakładane przez niecnych ludzi lub/i wypaczoną świadomość.

1. Możesz to przyjąć, aby naprawić lub doświadczyć.
2. Możesz to przyjąć, aby „pomóc” innemu – co jest głupie i naiwne.
3. Możesz dać się zmanipulować, np przez kult.
4. Jako kreator i pan swojej woli…w dowolnym momencie możesz skasować wszelkie kontrakty i podczepienia, zobowiązania i inne „karmy”.
5. Masz też remedia, które pozwolą ci doświadczyć „karmy” na swoich warunkach lub ją ominąć tworząc takiego fantoma, który doświadcza to lub pozoruje doświadczenie/wypełnienie.

Bardzo świadomie realizuję moje projekty i zdaje sobie sprawę z powodów tego wcielenia.

Nigdy nie oczekiwałem uwielbienia czy gloryfikacji za moją pracę i pasję… gdyż robię to dla siebie.

Czytałem i słyszałem wiele bzdur i śmieci na mój temat i bardzo się cieszę, że znam siebie, swoją wartość i mam świadomość dobra oraz etyki moich działań. To drażni niecnych i zakłamanych, którzy pragna aby inni szli ich drogą i wyznawali ich „wartości” pod przykrywką budowania, czynienia dobra i miłości.

Słyszałem kiedyś wypowiedz jednego z pedofilów, że on okazywał miłość i ją uprawiał z kilkuletnim dzieckiem…Jest taki jeden, który jawnie i głośno, w imię miłość zasrywa oczy, uszy i serca dobrych ludzi… buduje „armię światła” kulkami gówna.

Mam długoletnich wspaniałych przyjaciół z czasów wczesnej młodości i doświadczenia z „przyjaciółmi”, którzy siebie tak nazywali, dalej sprzedawali i „przyjaźń” kończyli jak zwykle… uzewnętrzniając  swoje psycho-fanaberie i oblicze. Wielu to poznało w swoim życiu – prawda?

Opowiem tobie legendę..a może nie?

Jest sobie 4 przyjaciół znających się od mileniów, a jeden z nich „Judasz” reptyl, subtelnie i na wiele sposobów podkładał świnie pozostałym trzem.

Wręczył mi bransoletkę z Peru.

Zawsze czułem niechęć do pasków, bransoletek, krawatów, pierścionków… więc niechętnie przyjąłem i schowałem ją gdzieś do szuflady.

Mimo poczucia swojej siły i świadomości, zawsze czułem że potrzebuję, aby ktoś obejrzał „moje plecy”.

W zeszłym roku natrafiłem na bransoletkę od tego typka „przyjaciela” z którym zerwałem wszelkie stosunki…i spaliłem ją w piecu razem z jakimiś innymi paprochami, śmieciami z nim związanymi.
Okazało się, że w tym czasie stworzył grupę trolli, działających na „moją szkodę”.

W międzyczasie poprosiłem o sesję hipnotyczną z dziewczynami, które bardzo cenię i rozumiem ich pracę oraz wiarygodność tego, co robią – bardzo profesjonalnie.

Dziewczyny (nieznających mnie i moją pracę) potwierdziły wszystko i wspomniały o koralikach od „przyjaciela” reptyla. W ułamku sekundy przeszły przez moją świadomość wszystkie jego działania niszczące, destabilizujące moją i moich przyjaciół pracę.
Przestrzeń została oczyszczona a „przyjaciel” wpadł w furię i odwala cyrki, aby zaczepić i podczepić się ponownie.

Na szczęście do końca wszystkości, dostęp tego zaćpanego „święconego” stwora jest zamknięty, do mojego świata oraz moich kreacji.

Z łatwością znajdziesz jego imię i nazwisko, gdyż godności nie posiada.
Z łatwością znajdziesz opublikowaną „sesje z gwiazdami”, którą możesz sobie wysłuchać, przemyśleć i przeanalizować na podstawie moich prac, publikacji, nagrań i wypowiedzi.

I na koniec.
Nie dbam o czyjeś opinie, wyobrażenia na mój czy innych temat.
Dobrze wiem, że ze złego dobre owoce nie wzejdą, a na najlepsze owoce zawsze trzeba poczekać.

Pożyjemy, zobaczymy 😉

Link do sesji:

era światła w czasach mroku | AKT WOLI

kopia filmu na CDA.PL, BITCHUTE.COM i na vk.com/pollechicki

Kazimierz Wielki był władcą, który powiększył terytorium Polski, wzmocnił wewnętrznie swoje królestwo i zapewnił mu szacunek na arenie międzynarodowej. Był przy tym człowiekiem z krwi i kości, który czasem przebierał się za Amanitę Muscaria, jak na prawdziwego króla przystało.

 

Orzeł biały na czerwonym tle z daleka będzie przypominać białą kropkę.

W centrum Europy bije jej serce, które powstało w wyniku zdradzieckiego paktu prezydentów Wielkiej Brytanii, USA i USSR.

Czy widzisz jakieś inne serce Europy?

Nie ma jak przesilenie zimowe wraz z pogańskim szamanem Amanity, którego renifery unoszą radośnie nad ziemią, którą obdarowuje kolorowymi wizjami – prezentów oraz Elfów, czy krasnali.

Taka jest popularność tych barw, gdyż to jest trujący grzyb, wg nauczań klechów i wielkiej farmacji. Albo zawiera w sobie tajemnicę, którą możesz poznać jeżeli tylko naprawdę zechcesz.

 

Smacznego.

Więcej znajdziesz na filmie o odRODzeniu światła w Tobie, albo w książce „Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego.

Plan na Erę Światła

  1. Pomyśl o tym czego pragniesz i skup się na zabarwieniu emocjonalnym.
  2. Zapisz sobie deklarację pragnienia na kartce, i w ten sposób rozpocznij pierwszy etap materializacji.
  3. Rozpocznij proces eliminacji przeszkód, rozpraszaczy, używek, nałogów itp.
  4. Działamy małymi krokami, jedno pragnienie po drugim.
  5. Liczy się jakość, spokój, poczucie ziszczenia oraz rozpoczętej materializacji.

Zapraszam na strony:

ariowie.com

https://ariowie.com/konstytucja-suwerenow-rzeczpospolitej-polskiej-wedrussa/ https://ariowie.com/definicja-prawa-naturalnego/

https://ariowie.com/platformaar1a

PRZEKAZ | jak pokonać Transhumanizm

kopia filmu na CDA.PL, BITCHUTE.COM i na vk.com/pollechicki

„Transhumanizm to klasa filozofii, które próbują kierować nas w stronę kondycji postludzkiej. Transhumanizm dzieli wiele elementów z humanizmem – przede wszystkim szacunek dla rozumu i nauki, nacisk na postęp i docenianie roli człowieczeństwa (czy transczłowieczeństwa) w życiu. Transhumanizm różni się od humanizmu przez przyzwolenie (a nawet oczekiwanie) na radykalne zmiany w naszej naturze i dostępnych nam możliwościach oferowanych przez różne nauki i technologie…” – wikipedia (korpopedia).

– A TAK NAPRAWDĘ,

Transhumanizm to zautomatyzowanie człowieka, zniewolonego w państwie – korporacji. Życie ludzkie oraz jego jakość będzie dyktowana zasobnością i przydatnością, wg oceny algorytmów korporacji.

PAMIĘTAJ, że korporacje mają na celu TYLKO eksploatacje i zwiększanie zysków.

Jak pokonać proces dewastacji człowieczeństwa?

1. Boty to są puste (ludzkie) pojazdy – taksówki dla bytów (bot – byt). Jest ich blisko 75% tzw populacji ludzkiej.

2. Wcielają się w nich na ograniczony czas, zadaniowane byty (manipulacja, nacisk, trauma, okaleczanie…) Następuje w bocie zmiana wyrazu twarzy, postawy, kolor i marszczenie skóry na dłoniach i zawsze zmieniają się oczy (kolor, jaskrawość, brak głębi…). Są też byty pasażerskie, które płacą za jakieś fizyczne doświadczenie, najczęściej niskie lub traumatyzowanie „posiłku fizycznego i energetycznego” – czyli gwałciciel – morderca, sadystyczny oficer, lekarz, traumatyzują swoją ofiarę, którą w momencie śmierci, przejmują do zniewolenia lub na posiłek.

3. Wojny światowe były i są projektem przejęcia ludzkości (ich świadomości) poprzez fale strachu (ciągły strach zobojętnia ludzi – przyzwyczajają się).  Zmianę relacji międzyludzkich (separowanie, brak ufności, odraza, wrogość, chęć lub odczuwanie oszustwa…). Obecnie mamy eskalacje działań wojennych przeciwko ludzkości.

4. Programowanie religijne nie działa w czasie spokoju i bezpieczeństwa. Ludzie dawno zrozumieli manipulację religiami tak jak dziurą ozonową, aids, terroryzmem i teraz plandemią.

5. Zasłodzenie żywności jest bronią, która przede wszystkim ma pomóc w przejmowaniu kontroli nad ciałem i wolą człowieka. Technologia manipulacji falami radiowymi jest o wiele bardziej skuteczna w stosunku do cukroholika (słodycze, bułeczki, napoje, alkohol, makarony…). Nano boty potrzebują takiego środowiska do poprawnej pracy i transmisji danych z wnętrza ciała.

6. Nikt z polityków (wpływowych) nie działa wg swojej lub ludzkiej woli. Do tego dochodzi gigantyczna ilość lekarzy, prawników, policjantów, sędziów, prokuratorów. W większości z nich są zainstalowane byty na stałe lub są w stałej zależności z nimi.

7. Demonstracje mają na celu wypalenie emocjonalne (wypuszczenie pary). W tym czasie eksperymentują z bronią falową (5G, oraz wiele innych programów, które mają pomóc kontrolować ludzi w obozach).

8. Rozwiązania są bardzo proste.

– odpiąć się od emiterów i jest ekranować i blokować, skanować i kasować.

– zmiana diety na czystą i bliższą ziemi (jabłko z parku jest darem a z supermarketu bronią).

– totalne nieposłuszeństwo i pokojowy opór z kontaktem wzrokowym (ludzie wymiękną, a obcy będą się ukrywać głębiej i tracić kontrolę.

– masowe akcje ludzi, którzy będą dystrybuować ulotki, wiedzę i rozmawiać z innymi na szerokościach całych osiedli czy miast (unikać skupisk oraz możliwości osaczenia przez boty i opętanych…).

– Higiena ducha i ciała w połączeniu z ziemią, głębokim wybaczaniem, podziwem do piękna, miłością, empatią i serdecznością.

– Unikanie nowych systemów piramidalnych oraz projektów przeciwko…(nawet przeciwko obcym, czy nieświadomym). Mogą funkcjonować na naszych wysokich warunkach energetycznych.

9. Zainfekowani, przejęci zostaną zabrani (porwani) do dalszej eksploatacji… nawet jako pasza lub materiały technologiczne. Wysoko-wibracyjni zostaną opuszczeni (oddzieleni) na ich warunkach oraz zostaną w swojej przestrzeni życiowej.

10. Każda forma manifestacji o swojej postawie, woli i wyborze jest bardzo ważna. 

Brak wahania = brak interferencji.

Czyli jeżeli pragniesz żyć w pokoju, czystości, zdrowiu i w naturze, TO JUŻ TO RÓB i zmierzaj w tym kierunku.

ps… jest to kolejny projekt gigantycznego ludobójstwa zorganizowanego przez Anglosasów, kościół oraz pasożydów.

ariowie.com

marcinvam.com

https://www.speedtest.net/ookla-5g-map

https://ariowie.com/konstytucja-suwerenow-rzeczpospolitej-polskiej-wedrussa/ https://ariowie.com/definicja-prawa-naturalnego/

https://ariowie.com/platformaar1a

Link do pierwszego filmu w tej tematyce – https://youtu.be/SK_u3jNALJI

https://marcinvam.com

sesja z gwiazdami | AKT WOLI

kopia filmu na BITCHUTE.COM i na vk.com/pollechicki

Jeżeli masz ochotę, obejrzyj sesję hipno-telepatyczną ze wspaniałym zespołem zawodowców. Milena i Ewelina, zaglądają pod maskę fizyczności aby odpowiedzieć na kilka pytań.

Kontakt: [email protected]

Kanał YouTube: https://bit.ly/MilenaKarpinska

– Kim chcesz być, kiedy dorośniesz?

– Jestem galaktyką.

– nie zrozumiałeś pytania

– to ty nie zrozumiałaś odpowiedzi.

Śnienie pozwala zajrzeć pod maskę, ale to co widzę i doświadczam jest przefiltrowane moim pryzmatem. Przyszedł czas na spojrzenie z innej perspektywy innych ludzi.

CO MNIE ZDUMIAŁO W TEJ SESJI: Pisanie, nagrywanie filmów, książka, trampolina (platforma) i pomaganie w drodze ku suwerenności, miłość do życia, piękna, sztuki, rękodzieło i budownictwo, dekodowanie Matrixa, „zdrada” przyjaciela… Już mam około 80% treści książki o której jest mowa na sesji :)) Od początku planowałem dystrybucję przez internet i opublikowanie wersji poszerzonej i pięknie wydanej.

Myślę, że osiągniemy cele szybciej niż za 600-1000 lat 😛

https://marcinvam.com

Prawo Naturalne | Ariowie

Prawo Naturalne

„Dążąc do dobra i piękna, wszelkie szkody zadośćuczynię, wedle możliwości.”

Jest prawem emanującym z nieskażonej Natury Człowieczej, wynikającej z jego interakcji z naturalnymi aspektami jego doświadczeń oraz wszelkich interakcji ze światem zewnętrznym i wewnętrznym.

Jako narodzony w tym wymiarze człowiek, jest pierwszym beneficjentem daru pojednania rodziców, nawet jeżeli to pojednanie nie było samo w sobie pięknem i dobrem.
Prawem natury następują niezwykłe procesy, które budują mu pojazd fizyczny i instalują wiele przekazów, które pomogą mu w odkrywaniu jego świata.

Jego dusza osiada się w jego naturalnym pojeździe, które umożliwi mu interakcje w wielu wymiarach naszego istnienia.
Pierwszym naturalnym doświadczeniem człowieka, jest piękno, czyli umiejętność dostrzegania piękna.

Piękno jest dobrem.
A więc, pierwszym naturalnym prawem człowieka jest:
Naturalne piękno, które jest dobrem oraz dobro, które emituje piękno.
Samo dostrzeganie piękna i dobra staje się motorem do czynienia piękna i dobra.
Idąc tym tokiem myślenia naszym naturalnym powodem istnienia jest CZYNIENIE DOBRA I PIĘKNA.

Rodzimy się aby czynić dobro i piękno.

Jednakże żyjąc w dualizmie , w jego cieniach i półcieniach, naturą rzeczy jest też brzydota oraz zło.
Rozpoznając skrajność doświadczeń i rozumiejąc pierwsze Prawo Naturalne, szybko pojawia się potrzeba do przywracania powodu naszego Naturalnego Istnienia. Rozpoznając brzydotę i zło, dążymy do piękna i dobra, a więc jesteśmy gotowi naprawić, zadość uczynić aby odzyskać Nasz Naturalny powód istnienia.

Dążąc do dobra i piękna, wszelkie szkody zadośćuczynię.

To brzmi w wielu sytuacjach jak stawianie się w akcie desperacji oraz misji, której nie można wykonać.
Czasami nie ma możliwości naprawić oraz zadośćuczynić z wielu powodów, często niezależnych od nas.
A więc, dodałbym – „wedle możliwości”.

Jeszcze raz:

Dążąc do dobra i piękna, wszelkie szkody zadośćuczynię, wedle możliwości.

Cóż więcej potrzeba?
„zarówno sprawiedliwość, jak i prawo wywodzą się z tego, co natura dała ludzkości, z tego, co obejmuje ludzki umysł, z funkcji ludzkości i z tego, co służy jednoczeniu ludzkości.”
Cyceron – De Legibus

„Bo gdy poganie, którzy nie mają prawa, czy z natury rzeczy zawarte w Prawie ci,
którzy nie mają Prawa, są dla siebie prawem: Którzy ukazują dzieło Prawa zapisane w ich sercach,
ich sumienie także daje świadectwo, a ich myśli tymczasem oskarżają się nawzajem lub usprawiedliwiają ”
św Paweł – List do Rzymian

Być może warto dodać jakieś aspekty społeczne, ale czy samotnik albo rozbitek na bezludnej wyspie,
nie może być żyjącym wg swojego powodu istnienia i doświadczać piękna i dobra?
Z moich obserwacji wynika, że im więcej komplikacji, tym mniej racji.
Faktycznie mniej to więcej, a więc chciałem sprawę jeszcze bardziej uprościć.

„Rodzimy się aby czynić dobro i piękno”.
Jest preambułą do Prawa Naturalnego, które składa się z jednego zdania.
„Dążąc do dobra i piękna, wszelkie szkody zadośćuczynię, wedle możliwości.”

Pozornie wydaje się, że jest tutaj wiele pola do interpretacji i nadużyć.
Ale to w jaki sposób Nasze relacje społeczne są wypaczane w taki sposób to Piękne Prawo Naturalne,
będziemy doświadczać , dla tego warto nieustannie zadawać sobie pytanie, czy to co czuwam,
czynię lub ignoruję prowadzi do Piękna i Dobra?