Marcin Vam – o afirmacji do Źródła

3
1052

„Kupuj od sprawdzonego rolnika”….A czy zwracasz się do Źródła, bez pośredników? Każdy pośrednik coś odejmie albo doda czegoś, co nie będzie korzystne dla ciebie…więc jak?

Posłuchaj

Serdeczności

3 KOMENTARZE

    • klaniam sie MARCINIE!! Zauwazylem,ze Masz duza grupe Niezyczliwych Ci osob–maluczkich ludzikow- dlatego bardzo Cie prosze o poswiecenie jednego filmiku o Sobie i Swojej Rodzinie –jakakolwiek skromnosc Wykluczona Dziekuje za dotychczasowe Osiagniecia -Zycze nastepnych i Pozdrawia z Perth/Szkocja/p/s –rozczarowal mnie i nie tylko j.zb. Potocki –filmik dlaczego hrabia Potocki nie poddal sie lustracji?Jeszcze raz Pozdrawiam Ciebie Marcinie!! Pozdrawiam Polakow-Rodakow!! Czolem Wielkiej Polski!!<>

      • Poruszam ciężki kaliber i nie szukam personalnego rozgłosu…ja w tym wszystkim nie mam znaczenia, tylko prawda i przebudzenie…Rodzina to przestrzeń bardzo prywatna, bardzo prywatnych ludzi 😉 Jeżeli moja praca pomaga dobrym uczciwym ludziom, niech się tym cieszą i wzrastają. Dodatkowo twoje pytanie jest słabo uzasadnione i nie uzasadnialne, ale za to jest zgodne z zasadami białego wywiadu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here