OBNAŻANIE MATRIXA – PAŃSTWO JEST KORPORACJĄ

0
121

….Państwo jest de facto zarządem zasobów ludzkich…tak samo jak państwo dysponuje gospodarka ziemi, minerałów, lasów, wód, ryb itp.
Od momentu narodzin, otrzymujemy Akt Urodzenia czyli Akt przejęcia własności przez Korporacje (Państwo). Od tego momentu stajesz się dłużnikiem długo państwowego i musisz generować zyski w formie podatków, kar aby te długi i kaprysy korporacji spłacać.
Jak się uwolnić od korporacji?
To jest prostsze niż się wydaje a jednak bardzo trudne, gdyż korporacja stworzyła system pułapkę.

W tym momencie wierze w dwa skuteczne scenariusze.

Pierwszy, to jest emigracja i nie „ujawnianie” się w nowej korporacji. Czyli unikamy wszelkich urzędowych interakcji albo ograniczamy je do minimum. Jak żyć? Usługi z płatnościami gotówkowymi. To mogą być remonty, masaże, treningi, sztuka…
Wierze w to ze po 7 latach ty przestajesz „żyć”, czyli oficjalnie funkcjonować w korporacji, którą opuściłeś Powodem jest brak interakcji, lub oficjalne zrzekniecie się „obywatelstwa” czyli podległości

Drugi scenariusz jaki mi przychodzi do głowy to stworzenie wewnętrznej korporacji i schowanie się w niej.
Dobrym przykładem są fundacje non profit, i personalne kooperatywy, nie oficjalne spółdzielnie, kluby i zrzeszenia. I ponownie te inicjatywy minimalizują swoja zależność od korporacji, tworząc zamknięte społeczności, wymianę barterowa lub wewnętrzna lokalna walutę.
Oczywiście nie rejestrowanie dzieci i nie zabieganie o licencje, liczniki itp. To co produkujesz jest twoje. Wiem, ze to może brzmieć naiwnie i trzeba to rozwinąć, ale dla mnie to jest pierwszy promień światła po długiej zimowej nocy.

Co zrobić z najeźdźcami? Dokładnie to co się z nimi robi. Nic się nie zmieniło od tysiącleci
Warto pamiętać, ze nasi dziadkowie, żołnierze wykleci. Walczyli z bestia, która nie przestrzegała, żadnych zasad i nie udawała cywilizacji na swoim terenie. Bestia korporacyjna taka jak kontrolująca Zasoby ludzkie nazywane obywatelami Polskimi. Jeszcze musi przestrzegać i udawać ze przestrzega jakieś zasady. A więc, konspiracja i partyzantka i ta cala adrenalina, przygoda i wiara w czynienie dobra dla ogółu jest bezpieczniejsza. W najgorszym przypadku będą ciebie prześladować w sądach ale ty tez to możesz robić z korporacja. Wszystkie techniki stosowane przez tzw Rząd możesz stosować przeciwko nim.
Tutaj nie chodzi o obalanie rządów To nie ma sensu. Obalisz PO i wejdzie PIS, PSL, SLD, CHWDP i inne Komitety Obrony Żydokomuny czy Demokracji.
Zignoruj ich i przestań wchodzić z nimi w konszachty a utrzymuj silne więzi ze społeczeństwem

Zobacz co się dzieje od kilku lat.
Ludzie przestają reagować na propagandę, programowanie i strachy. Coraz więcej gazet dostajesz za darmo, ceny telewizorów spadają na łeb na szyje. Cala ta manipulacja gubi się w internecie i jest ośmieszana Zamachy, terroryści, fala islamskich poborowych….to są oznaki desperacji.

To co ludzie zaczynają rozumieć było nie do pomyślenia już 5 lat temu!
Takich skoków nie da się kontrolować Można już tylko je brudzić i osłabiać bo zatrzymać tego nie można.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here