Obnażanie Matrixa – Religia jest częścią systemu

0
154

Religia jest częścią systemu kontroli.

Z ogromnym szacunkiem i podziwem słucham wypowiedzi takich ludzi jak Grzegorz Braun czy redaktor Michalkiewicz 🙂 tak często zwracają się do niego Redaktor Michalkiewicz, ze to staje się jego oficjalnym imieniem. Drogi Pan Stanisław 🙂

Ci dwaj wybitni ludzie zaskakują mnie swoja ( przepraszam za szczerość) naiwnością i poddaństwem religijnym. Szczególnie kartelom Rzymskim.

Zaczynając od początku.
Ciężko z naszej ludzkiej perspektywy jest uzasadnić nieistnienie Boga. Uważam, ze określenie „wiara w Boga” powinno być używane tylko przez sceptyków i manipulantów. Ja nie wierze w Boga gdyż WIEM, ze jest i jestem jego częścią. Tak tez twierdzi wiele mniej lub bardziej świętych ksiąg i religii, które na nich wyrosły.
Tylko religie twierdza, ze maja coś wspólnego z Bogiem. Bóg tak nie twierdzi.
Gdyby ograniczyć postrzeganie Boga do opisów zawartych w pismach religijnych, to takiego psychopatę, kalekę moralnego, sadystę i pedofila powinno się trzymać w zamkniętym ośrodku.
Na szczęście ten kulawy Bóg, zawsze coś chce i potrzebuje od wierzących i bardzo chętnie wysługuje się nimi aby mordować i zniewalać w imię swoich marnych ambicji i zakręconego EGO.

Drogi Pan Grzegorz Braun, który w moich oczach był wspaniałym kandydatem na lidera i reprezentanta korporacji nazywanej Rzeczpospolita Polska, jest ( i tu znowu przepraszam za szczerość) ofiara cierpiąca na Syndrom Sztokholmski.
Otóż, jego deklaracje patriotyczne i głęboka więź z duchem Polskim jest jednocześnie głębokim uwielbieniem do bandziora, okupanta Rzymskiego. Który tzw „Dobra nowinę” przynosił na toporach, mieczach, szubienicach i stosach na tak wielu kontynentach.
To co tzw Chrześcijanie zrobili z cywilizacjami Inkaskimi, Majami, Aborygenami, Murzynami…to co robili między sobą Katolicy, Prawosławni, Luteranie, Anglikanie nie rożni się niczym od tego co robili Niemcy przemianowani na Nazistów, albo Żydzi przemianowani na Komunistów.
Do dnia dzisiejszego wykopuje się kości zakatowanych dzieci w sierocińcach Chrześcijańskich na wielu kontynentach.
Komunizm zamordował około 100 milionów ludzi i ja śmiem twierdzić, ze religie zamordowały miliard!
Proszę nie zapominać, ze na świecie jest kilka milionów religii, trzy dominujące w naszej świadomości. Te trzy dzielą się na tysiące sekt wewnętrznych, których zadaniem jest wzajemne zwalczanie się i utrzymanie napięcia miedzy nimi.
Religia jest tresura i odciąganiem od Boga i od prawdy. Prawda jest w TOBIE!
Miłość, serdeczność, dobro, uczciwość…są naturalnymi objawami bliskości z Bogiem.
ON nic nie chce i niczego nie potrzebuje, bo po co?

Powiadam wam, ze Bóg stworzył świat, później człowieka, a później człowiek stworzył religie aby zniewalać swojego brata i uzasadniać swoje żądze i pychę wycierając się iluzja Boga, który potrzebuje abyś na kolanach go wielbił i sponsorował jego często zboczonych kapłanów.

Jak sobie poradzić z tym aspektem Matrixa?

Wystarczy iść za głosem serca, zatrzymać się i popatrzeć na piękno i życie. Wsłuchać się w siebie, innego człowieka, inna istotę i ich nie zniewalać! Wszyscy po równo nosimy cząsteczkę tej JEDNOSCI, tego ZRODLA i każdy jednakowo zasługuje na najwyższy szacunek i miłość.

Po śmierci fizycznej człowiek z czystym sercem osiąga wyższe stany a człowiek z programem, kultem, obrzędami okultystycznymi będzie w nich zamknięty. Czas uwolnić w sobie Boskość i odzyskać kontakt bez pośredników.

Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here