Odrodzenie Suwerenów – Deklaracja Suwerena II RP

2
964

Link do Deklaracji 💁🏻‍♂️ https://marcinvam.com/DS2RP/
Wsparcie Autora 🙋🏼‍♂️https://www.patreon.com/pollechicki
Bardzo dziękuję i życzę Serdeczności ❤️

✅strona ARIÓW: https://ariowie.com
✅kontakt: [email protected]

W prawie morskim, czyli w prawie admiralicji, handlowym, martwych…którym posługuje się Matrix, istnieje DOMNIEMANIE TWOJEJ ZGODY, mimo, że nie zawarłaś PRAWOMOCNEGO kontraktu z państwem (administracją Matrixa).
Twoje milczenie (niewiedza) jest traktowana jako zgoda na np przymus opodatkowania, przymus szczepień, każdy przymus administracyjny itp.
Kiedy rozwiniesz temat na wokandzie, pada pytanie „skąd mamy wiedzieć, że jest to przymus dla ciebie, skoro nie protestujesz i nie przedstawiasz siebie w innej przestrzeni prawnej niż ta”, czyli „inny” Matrix?
Np. znamy to z deklaracji Jehowyh w szpitalach…
Ale to nie wszystko.
Na jakiej podstawie, możesz udowodnić, że dziedziczysz po IIRP?…
TA DEKLARACJA JEST TYLKO DLA CIEBIE 😉
Mam nadzieję, że jest to już jasne. Serdeczności

2 KOMENTARZE

  1. Witam Marcinie nie wiem jak to się stało, że nie mam tej deklaracji. Przecież wypełniałam też wniosek i na tym się skończyło. Proszę o info na ten temat ewentualnie co mam dalej robić. Mam 62lata i sama się z tym borykam i o tyle jest mi z tym trudniej na bieżąco,,, a chciałabym. Pozdrawiam wszystkich Ariow

    • Witaj, deklaracja jest do ściągnięcia z naszej strony ariowie.com/deklaracja-suwerena i nie ma innego wniosku niż podanie email. Proszę spróbować ponownie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here