Pozorność NEOS, czyli z deszczu pod rynnę

9
2513

Obalamy system„, opowiadają przykuci do pokładu galernicy, którzy cieszą się „wolnością” gdyż panowie z biczami poszli wymienić pejcze na elektryczne pałki.

Kochani, sprawa jest prosta… jesteście w obozie zagłady oraz pracy niewolniczej, jako własność „kogoś z zagranicy”. Za tym stoi oczywiście prawo oraz aparat przemocy, czyli komornicy, sanepidy, skarbówka, policja, wojsko, służby itd… ahhh no i kler.

Na terenie tego obozu jest wiele baraków i w baraku nr 13 ludzie mają już totalnie dosyć. Ci ludzie mają też postulaty:

1. Chcemy być wolni i decydować o swoim losie

2. Zmniejszyć haracz (podatki, daniny, licencje)

3. Koniec przymusu administracyjnego

4. Wolność w przestrzeni handlowo-usługowej (koniec tyranii i niszczenia naszego biznesu)

5. Żądamy poszanowania własności, prywatności… To tylko kilka oczywistych oczywistości.

Co mogą zrobić właściciele (tego obozu) z zagranicy? Nasilić represje i zastraszać, ale to powoduje bunty i rewoltę. Dezorientować i manipulować różnymi technikami opisanymi przez Chomsky’ego – to jest nasza codzienność i jest to bardzo skuteczne… ale i tak niezadowolenie zostaje, więc trzeba spuścić parę i wyprowadzić ludzi w inne maliny.

A więc moi drodzy z baraku 13, jesteśmy silni i zorganizowani, musimy coś zrobić, mamy to! Będziemy wolni i nasze postulaty zostaną spełnione… idziemy do baraku nr 14.

Mhhhh… coś nowego, tam się urządzimy i będzie pięknie… tam nikt z aparatu przemocy nie wchodził… nikt nie widział… hurra to jest barak wolności!

A teraz reality check. System NEOS jest:

Systemem zbudowanym w jurysdykcji okupanta oraz opresora – zgadza się?

Na terenie Generalnej Guberni Polin, ludzie z baraku nr 13 budują sobie barak nr 14, gdyż ufają, że tam nie będzie aparatu terroru, przymusu, inwigilacji… brawo!

W jakim czasie uczestnicy zostaną postawieni pod pręgierzem za swoje nieposłuszeństwo… szczególnie teraz kiedy totalitaryzm rozkwita?

Jakie są zabezpieczenia prawne oraz technologiczne?

Prawne – żadne…

Technologiczne?

Np. Discord na którym tak fajnie polemizuje się i tworzy kolejne poziomy, które nie są jawne? Np. zero open source, czyli to wszystko może być ustawką służb i agencji (nie wiesz co zawiera kod źródłowy – dziury, dziury, backdoory itp.). Zero szyfrowania, a więc bierzesz prysznic w szklanej łazience na głównym miejskim deptaku 😉

A co nam powie polityka prywatności?

Przeczytał ktoś?

“Data We Collect Automatically: When you interact with us through the Services, we receive and store certain information such as an IP address, device ID, and your activities within the Services. We may store such information or such information may be included in databases owned and maintained by affiliates, agents or service providers. The Services may use such information and pool it with other information to track, for example, the total number of visitors to our Site, the number of messages users have sent, as well as the sites which refer visitors to Discord.” “We reserve the right to update or modify this Privacy Policy at any time and from time to time without prior notice.”

Ta daaaa… wszystko na legalu…

Pamiętaj że współczesną ropą są dane (bazy danych). “Data Is the New Oil of the Digital Economy. Data in the 21st Century is like Oil in the 18th Century: an immensely, untapped valuable asset. Like oil, for those who see Data’s fundamental value and learn to extract and use it there will be huge rewards. We’re in a digital economy where data is more valuable than ever.”

To Wy jesteście ropą – petrodollar, datadollar 😉

Ahhh przecież to jest Wasz barak nr 14 na terenie obozu, więc to Wy decydujecie kto ma kontrolę nad Big Data waszej przestrzeni. Wielkie NIE.

Co gorsza… CEO Discorda miał firmę (OpenFeint), która była oskarżona o naruszanie prywatności i udostępnianie osobistych informacji użytkowników (których było kilkadziesiąt milionów) bez ich zgody, m.in. dla sieci reklamowych. Jest o tym informacja nawet na Wikipedii.

Co to oznacza?

Że kiedy skończycie budowę swojego baraku, dostaniecie podatki od kogoś z zagranicy, będziecie ścigani za ich niepłacenie, inwigilowani, prześladowani – gdyż tak stanowi prawo w tym obozie.

Ale… ale to my jesteśmy suwerenami w tym NEOSie

😃 Serio?

Pokaż dowód, podstawę prawa, pokaż licencje, pozwolenia. Idziesz do więzienia. Ciągle PODLEGASZ TYRANII, która się tylko nasila i będzie się nasilać.

Jesteście uwięzieni w piramidzie, tak jak byliście w baraku nr 13 😉

Ludzie działający w NEOSie… macie przesrane.

Zastanawiam się, dlaczego z tak wielu rozwiązań proponowanych przez społeczność Ariów, wybrano tylko populizmy i stwarzanie pozorów? Martwię się…

Zastanówcie się co powoduje, że większość ludzi jest brutalnie ścigana za batonika albo niedopłatę składki, źle wyliczonej przez obozową biurwę, a inni nie tylko, że tych podatków nie płacą, to jeszcze ludobójstwo uchodzi im płazem.

To nie tylko fakt, że komendant obozu jest przekupnym najemnikiem tak jak jego podkomendni, ale przede wszystkim jest sporo ludzi, którzy nie są w jurysdykcji prawnej tego obozu… Mogą być turystami, interesantami i oglądać Was w klatce, ale oni tam nie będą siedzieć. Możesz być na pokładzie galernika i widzieć wiosłujących w łańcuchach, ale Ty będziesz pasażerem lub partnerem biznesowym.

Jak?

Na nasze szczęście mamy 2 bardzo skuteczne rozwiązania prawne, które nie tylko kwestionują podległość pod Generalną Gubernię Polin, Unię Europejską, ale też całe prawo korporacyjne. I w tym momencie tylko Ariowie potrafią to udowodnić i wyegzekwować.

Wiemy co to za prawa, jakie są mechanizmy i zasady działania, wiemy jak je egzekwować na arenie międzynarodowej.

Patrz:

● https://ariowie.com/rody

● https://ariowie.com/deklaracja-suwerena/

Co definiuje społeczność? Pewnie wspólny interes, biznes oraz iluzja suwerenności?

W naszej społeczności (Ariowie) rozumiemy potrzeby FIZYCZNEJ, DUCHOWEJ, ETNICZNEJ, KULTUROWEJ, EDUKACYJNEJ, BIZNESOWEJ integracji, wszystkich jako wolnych żyjących istot.… To nie jest gra w obalanie systemu, tylko ŻYCIE i WZROST poza prawnymi mackami Matrixa. Dlatego Ariowie, Lechici, Słowianie, Scyci, Celtowie… mają wypowiadać się duchowo, kulturowo, budować swoje piękno w przestrzeni życia, a nie wirtualnej 😉

W jaki sposób Matrix nas kontroluje, obserwuje i manipuluje nami?

Większość już to widzi i wie… Wielkie postępy rozwoju technologicznego są przekierowane na separację człowieka od ziemi, naturalnych więzi i relacji… Ludzie mogą w ułamku sekundy zobaczyć bliskiego na drugim końcu świata, przesyłamy sobie ocean informacji, zdjęć, komentarzy i siedzimy samotnie przed komputerem i z telefonem w garści. Alienacja, samotność, depresja. Ziemia jest pełna bakterii, a naturalna żywność nie ma tak ślicznych kolorowych lakierowanych opakowań. Ludzie już zapomnieli czym jest bliskość, kontakt, taniec, festyn, festiwal, zjazd, więc… Jesteście wciskani do wirtualnego NEOSowego świata, który pogłębia Waszą rozpacz i wyobcowanie z życia. Barak nr 14 jest klonem baraku nr 13, tylko farba jeszcze nie schodzi.

Proszę sprawdzić w jakim celu powstała i czym jest technologia SMART – to jest TOTAL KAPO i do tego bardzo sprawny, dzięki systemowi, do którego są podłączeni ludzie.

Czy to jest jasne i przejrzyste?

Poruszyłem tylko kilka z kilkudziesięciu argumentów, z którymi ciężko dyskutować. Rozumiem, że w przestrzeni Ariów pojawia się dużo nowych ludzi i nie mają jeszcze pełnego obrazu naszego projektu.

Więc zanim wyślesz kolejnego emaila o NEOSie i połączeniu sił lub pytanie “co o tym sądzę” lub sądzi zespół Ariów, PRZECZYTAJ.

Społeczność Ariowie jest społecznością naturalnych ludzi dążących do suwerenności oraz uzdrowienia swojego naturalnego życia osobistego i społecznego. Jak nazwa wskazuje, projekt jest dedykowany dla Słowian w swojej fazie formowania i będzie oferowany dla innych społeczności tylko wtedy, kiedy projekt nabierze pełnię swoich walorów. To Wy decydujecie o tych walorach.

Społeczność naturalnych ludzi?

W naszej przestrzeni pojawia się wiele hybryd, klonów, form prawnych, humanoidalnych, które podszywają się pod człowieczeństwo i pretendują do nadawania nowych kierunków ludzkości, czyli do hybrydyzacji człowieka z maszyną i podpięcie pod sztuczną intencję i jej fanaberie.

Wielu już to widzi i rozumie, a jeszcze więcej ludzi to przeczuwa…

Ariowie to naturalni ludzie urodzeni na ziemi, którzy podlegają pod prawo naturalne.

 

“Ale ja jestem naturalny i też podlegam pod prawo naturalne”

Pewnie tak, ale państwa, kartele, kler, korporacje, operujący w prawie morskim, korporacyjnym domniemają, że Ty wyrazisz zgodę poprzez ignorancję, milczenie, brak wiedzy, w stosunku do ich sztucznych i martwych praw, które są siłowo egzekwowane. Mimo to, że nie ma prawa ponad prawem naturalnym, a prawa korporacyjne nie mogą naruszać naturalnych praw człowieka.

Jak przerwać milczenie i zablokować domniemanie zgody na podległość?

Idealnym rozwiązaniem jest publiczne i otwarte zadeklarowanie swojej suwerenności oraz poinformowanie uzurpatorów o fakcie wyzwolenia (autoabolicji bezwarunkowej).

Ale jest jedno duże “ale”.

Kto Ciebie usłyszy, kto Ciebie poprze i kto się za Ciebie wstawi?

Jeżeli obracasz miliardami, masz prawników wszędzie na pstryknięcie palca i jesteś rozpoznawalny, w takiej sytuacji jesteś nietykalny, często nawet bezkarny, ale przede wszystkim nikt nie testuje Twojej Suwerenności oraz praw człowieka.

W przypadku Ariów, mamy kilka tysięcy zadeklarowanych Suwerenów, którzy swoją deklarację mają poświadczoną jako stan faktyczny przez trzy niekarane osoby o dobrym imieniu (nie będę tego rozwijał w tym opracowaniu).

A więc kto Ciebie usłyszy? Ariowie!

Kto Ciebie poprze? Ariowie!

Kto się za Ciebie wstawi? Ariowie!

No dobrze, ale mimo Twojej deklaracji oraz poparcia, ciągle podlegasz pod prawo jakie operuje na terenie Twojego zamieszkania.

Pozornie tak.

W praktyce jest to bardzo warunkowe… Przede wszystkim aspekt domniemania podległości jest rozwiązany, gdyż jesteśmy społecznością jawną i wiele naszych działań będzie jawnych, otwarcie publikowanych i dystrybuowanych w kilku językach.

Ariowie = Suwerenni.

Mamy dwa typy Deklaracji.

Deklaracja Suwerena oraz Deklaracja Suwerena II RP.

Ta ostatnia jest bardzo ważnym elementem odrodzenia Suwerennego Państwa Suwerenów. O tym wspomnę w dalszej części tego opracowania.

Generalnie deklarujesz, że: Jesteś Suwerenem (prawo morskie, kościelne i plemienne), czyli domniemana lub pozorna podległość jest zakwestionowana i potwierdzona (3 świadków).

Jesteś najwyższym kapłanem swojego istnienia (prawo kościelne oraz innych sekt). Jest to wspaniała deklaracja apostazy i nie tylko.

Skoro jesteś najwyższym kapłanem swojego istnienia, a w dalszej części deklarujesz, że ciało Twoje jest świątynią, a dusza fraktalem Boga (Źródło wszystkości) to stajesz się papieżem, naczelnym rabinem, popem itd… Jest sporo ciekawych korzyści z tego płynących, ale to jest teraz mało istotne.

“Jam jest naturalnym, wolnym człowiekiem, ciałem i krwią, urodzonym na lądzie, podlegam prawom żywych żyjących na Ziemi”.

Jest to już drugie potwierdzenie z rozwinięciem Waszej deklaracji… będzie więcej i jest ku temu ważny powód.

“Przed obliczem stworzenia przeglądam się w prawdzie swojemu odbiciu”. Odpowiadasz tylko przed Źródłem (Bogiem Bogów… wszystkości) i odpowiadasz równym sobie, gdyż to co czynisz, czynisz innym (wpływasz na nich).

“Współdzielę w pokoju doświadczenie istnienia, w tej przestrzeni spotykasz mnie z duchem wszystkości, jako duch wszystkości”. Jesteśmy współkreatorami tego doświadczenia i nikt nie ma prawa kreować życia dla Ciebie bez Twojego udziału i zgody. Jesteśmy sobie równi i respektujemy swoje prawa jako równi. Brak autorytetu, liderów, wodzów i zwodzicieli, którzy mają jakąkolwiek władzę.

“Jam jest fraktalem wszystkości, a wszystkość jest jednym, a jednym jest miłość”. Kolejne potwierdzenie i wzmocnienie deklaracji, gdzie naszym naturalnym kierunkiem jest jedność w wysokiej wibracji, najwyższym stanie pokoju, dobra i jedności ze Źródłem.

“A zatem w prawdzie i miłości niniejszym deklaruję, że: Moje prawa pochodzą od Źródła stworzenia i tylko takim prawom podlegam”. Jest to po raz trzeci potwierdzenie swojej suwerenności w obliczu prawa korporacyjnego, kościelnego oraz jakichkolwiek innych wymyślonych przez sekty i okupantów.

Zasada trzech powtórzeń jest pieczęcią zamykającą wszelkie miejsce do dyskusji, manipulacji i niejasności. Jest to bardzo interesujące zagadnienie i warte osobnego opracowania.

“Moją misją jest czynienie dobra i unikanie krzywd. Krzywdy wyrządzone zadośćuczynię wedle spełnienia”. My żyjemy aby wzrastać, czynić dobro i wspierać. Popełniamy błędy i uczymy się z nich, a szkody naprawiamy o ile jest taka możliwość.

Korporacje zakładają że żyjesz aby oddawać plony swoich owoców i konsumować ich narkotyki… To jest wbrew Twojej woli i jest to ingerencja oraz szkoda dla Twojego suwerennego istnienia.

“Jako Suweren jestem kompetentny do zarządzania wszystkimi swoimi sprawami. Wszystkie inne podmioty nie są zdolne do zarządzania żadną z moich spraw i niniejszym utraciły domniemane uprawnienie do zarządzania nimi”. Korporacje i rządy nie tylko domniemają Twoją zgodę na ich ingerencję w Twoje życie, ale też domniemają, że ich rozwiązania są lepsze od Twoich i na tej podstawie uzurpują sobie prawo do ingerowania. Tutaj wyraźnie informujesz, że są w cholernym błędzie i dysponują Twoimi środkami, walorami, zasobami i talentami bezprawnie. To jest furtka do wielu interesujących działań prawnych teraz i w przyszłości.

Jesteś bezwzględnie panem/panią swojego losu i kto sądzi inaczej, ten narusza Twoje prawa naturalne. Masz na to dowód, ogłoszenie, powtórzenie, potrójne potwierdzenie i kilka tysięcy (teraz) takich jak Ty – gratuluję!

Druga część Deklaracji Suwerena II RP.

“Jestem spadkobiercą dziedzictwa oraz dobra wspólnego Suwerenów II RP, nazywanym II Rzeczpospolita Polska”. Jak pewnie wiecie, II RP odrodzona po 123 latach niebytu (1918) w 1939 roku została zaatakowana przez kilka karteli i korporacji. Dalej okupacja, która zmienia swoje nazwy i właścicieli (Generalna Gubernia, PRL, III RP). Tzw. III RP jest metamorfozą PRLu, która działa jako okupant-paser mienia, zasobów, majątku oraz zasobów ludzkich.

Jaki mamy na to dowód poza obserwowaniem zbrodniczej i antypolskiej działalności poszczególnych rządów?

Polacy nigdy nie odzyskali swojego zrabowanego mienia, a ich zasoby są kontrolowane przez obcych, którzy eksploatują je dowolnie lub bezkarnie blokują ich wydobycie. Co gorsza każdy kolejny właściciel podnosi terror fiskalny, agresję aparatów siłowych i wprowadza zbrodnicze programy ludobójstwa, eksperymentów na ludziach i społecznego zboczenia.

Ale jak to się stało, że Polacy utracili możliwość do roszczeń i odzyskania mienia oraz kontroli nad swoimi zasobami, życiem itd.?

Genialnie proste!

Napadnięto II RP i tam spowodowano szkody. Poszkodowani to Suwereni i obywatele II RP, a Wy jesteście obywatelami III RP (PRL bis). Dla zobrazowania… na akcie własności i notarialnym widnieje Jan Kowalski, ale okupant zmienił ci nazwisko na Kowalewski… Nie ma Ciebie na dokumentach własności i Ty wierzysz, że jesteś Kowalewski + nr obozowy (Twój PESEL). A więc mienie jest zagrabione u złodzieja, resztą zarządza paser, gdyż nie ma ofiary, nie ma ciała, nie ma przestępstwa.

Chyba, że…

Przypomnisz sobie, że jesteś Kowalski i zadeklarujesz się jako spadkobierca, co zostanie potwierdzone przez prawdomównych, uczciwych ludzi. Ludzi, którzy Ciebie rozpoznają jako Suwerena II RP, a co lepsze… Oni też sobie o tym przypomnieli 😀

Rozumiesz co właśnie rozpoczynasz?

Jeżeli Twoi (pra) dziadkowie lub rodzice… a może Ty sam byłeś suwerenem lub obywatelem napadniętej II RP i zniszczyli Twój kraj, dom, ziemię, przejęli i dewastują Twoje mienie, to zapraszamy do Społeczności Suwerenów II RP, gdyż czeka nas wielka i pasjonująca przygoda.

Jest tylko jedno “ale”…

Jeżeli Twoi przodkowie albo Ty popisałeś się postawą ludobójczą, zbrodniczą, antypolską, supremacją – nie jesteś Suwerenem II RP, tylko jej oprawcą.

I kolejny drobiazg.

Nie możesz mienić się Suwerenem będąc własnością np. papieża – głowy obcego państwa. Jeżeli Twoi bliscy byli katolikami i Ty nim jesteś, to jesteś Obywatelem, a tego nie musisz deklarować, gdyż tym zajmuje się Twój właściciel 😉

Ahhh i ten odcisk kciuka 🙂

Podpisujemy czerwonym wkładem jako żywi.

Czerwień symbolizuje krew, niebieski wody – prawo morskie, czerń, podobnie jak prawo morskie, które jest prawem kontraktu – prawem umarłych. Odcisk kciuka jest dopełnieniem i ważnym elementem wielu kluczowych poświadczeń. Zobacz, że poświadczasz pewne sprawy dowodem osobistym… z wpisanym odciskiem palca – prawym?

Co dalej?

A więc sprawy prawne mamy wyjaśnione, powtórzone, potwierdzone i chronione. Teraz czas na egzekucję tych praw, ale wg prawa. Zaczęliśmy od określenia naszej sytuacji prawnej w stosunku do podmiotów prawa martwych. Deklarujemy się jako żywi wg prawa naturalnego (żywych) i mamy roszczenie co do majątku i formy prawnej w jurysdykcji prawa martwych – znowu…

Dlaczego pewien hrabia podający się za prezydenta kilkukrotnie mnie odwiedzał i miał wiele ciekawych propozycji dla mnie? “Połączmy siły, mam zasoby, będziesz dziedzicem…” Nawet był koszerny notariusz gotowy przepisać prezydenturę na wypadek śmierci naszego bohatera. Po co?

Możesz być wspaniałym generałem z orderami, wstęgami, w pięknym mundurze i lśnić jak to lubią tacy ludzie, ale bez armii jesteś dziadkiem w śmiesznym ubranku. Państwo to nie jest jednoosobowy twór, tylko WSPÓLNOTA ludzi. A gdy wspólnota tworzy swoją państwowość, wtedy wybiera sobie swoich reprezentantów oraz zasady działania takiego państwa. W teorii tak jest, ale historia jedno pokazuje, inne ukrywa, a koniec końców słabym się obrywa.

Mimo sympatii do Janka (jesteśmy na Ty), ja go nie wybierałem na prezydenta, a także nie widzę potrzeby, aby utrzymywać stary system opresji i duraczenia. System piramidalny słusznie kojarzy mi się z niewolnictwem i oszustwem, jest prymitywny i czas z tym skończyć. Czas na system prawa naturalnego, fraktalny i równoległy. O tym w dalszej części opracowania.

Zapraszam na zamknięte i prywatne forum Suwerenów II RP Sięgamy po konstytucję, sprawdzamy ją i w zgodzie z legalną konstytucją II RP, wybieramy swoich przedstawicieli, którzy mają za zadanie, w zgodzie z zastanym prawem, zmienić prymitywną konstytucję na konstytucję zgodną i opartą o prawo naturalne – prawo żywych. Wybieramy swoich posłów, ogłaszamy referendum wśród suwerenów II RP, zmieniamy konstytucję i wprowadzamy bezwzględną nadrzędność prawa naturalnego nad prawem korporacyjnym, które odtąd bezwzględnie musi być w poszanowaniu praw naturalnych.

TO ZATRZĘSIE ZIEMIĄ SPOWITĄ MROKAMI ŚREDNIOWIECZA.

Państwo Suwerenów nie ma władzy nad Suwerenem – jest tylko jego służbą, pokorną reprezentacją zatrudnioną spośród Suwerenów, rozliczaną przez nich oraz karaną za wszelkie nadużycia. Państwo Suwerenów ma bezwzględnie bronić interesów oraz wolności Suwerena i jest ponad państwami korporacyjnymi, gdyż reprezentuje żywych w ich prawach. Jest to szerokie i piękne zagadnienie, które wymaga osobnego opracowania, ale ufam, że widzisz ocean światła na tej ziemi spowitej ciemnotą i zabobonami kultów śmierci.

Kolejny krok to inkubator państwowości, czyli wspomniana administracja, ale nie centrala. System fraktalny i równoległy pozwala nam na zachowanie bezpieczeństwa, potężnej siły, wielkiej Suwerenności. Jest obrona przed korupcją, szantarzem i machlojkami. NIE MA WYŻSZEJ WŁADZY NIŻ SUWEREN i nie masz możliwości narzucić czegokolwiek komukolwiek z naszej społeczności. Jesteś panem swojego losu i odpowiadasz za realne szkody wyrządzone. Dlatego żyjemy w poszanowaniu drugiego człowieka, jego własności, jego rodziny oraz braci mniejszych i naszej matki Gai.

Ty i Twoja wolność oraz prawa są tym, czym jest Suwerenne Państwo suwerennych ludzi. Ty jesteś państwem, a państwo jest Tobą. Ty uRODzony z RODzicielki, tworzysz RODzinę, która jest częścią RODów, które tworzą NaRÓD.

Polacy są rozpędzeni po świecie przez rozbiorców, okupantów i pijawki wysysające życie z naszego NaRODu. I to jest nasza siła w tych czasach. Jesteśmy w tysiącach niemych i osłabionych społeczności polskojęzycznych, dzielonych przez patologię, agenturę i piątą kolumnę, która dba aby Sławianie się nie odrodzili w jedni – o tym dalej.

Jesteśmy w diasporach, które mogą połączyć się jako RODy. Dzięki temu mamy tysiące placówek zagranicznych, wypełnionych przez dumnych, silnych oraz świadomych ludzi, którzy rozumieją swoje korzenie oraz misję uwolnienia ludzkości od trądu korporacjonizmu i innych izmów (komunizm, faszyzm, nazizm, syjonizm, korporacjonizm, szowinizm…). Tysiące suwerennych NaRODów w prawie naturalnym, zjednoczonych w NaRODzie suwerenów, ale…

Zawsze jest ale.

Możesz sobie deklarować i wymyślać państwa i systemy, możesz odzyskać sporo suwerenności, ale kartele i korporacje nie uznają Twojej państwowości (to jest wielka sprawa). Będą Tobą poniewierać i mówić, że nie masz uznania spośród innych państw.

Czyżby?

To, że II RP jest w stanie wojny przez ponad 80 lat, nie oznacza, że zostało zamknięte wieko… “Póki my żyjemy” – prawda?

Mało tego, nasze państwo odrodziło się po 123 latach niebytu na mapie, a my mamy mapę, mamy granice II RP oraz jałtańskie granice strefy okupowanej. Już teraz mogę podpowiedzieć, że Suwereni II RP odzyskają granice okupowane przez Generalną Gubernię Polin i nie mamy roszczeń terytorialnych w stosunku do innych legalnych państw, gdyż nie ma takiej potrzeby. Mamy coś o wiele bardziej większego niż całe terytorium II RP i I RP razem wzięte, ale o tym we właściwym czasie.

Reasumując. Jak wyraźnie widać projekt NEOS jest jak popsuta resorówka przy prawdziwym samochodzie.

Społeczność Ariowie jest społecznością żywych, żyjących i wzrastających w naturze, a nie egzystujących wirtualnie.

Nasze rozwiązania są realne i skierowane dla każdego żywego człowieka.

Oferujemy realne i możliwe rozwiązania, a nie wirtualne symulacje oraz iluzje.

Jesteśmy otwarci na wszystkich, a nie graczy komputerowych i zwolenników hybrydyzacji ludzi z maszynami oraz AI.

Etapowo odtwarzamy naszą prawdziwą i naturalną Suwerenność osobistą, rodzinną, rodową, społecznościową, Narodową.

Dalej zjednoczenie Słowian, zjednoczenie z Celtami, zjednoczenie Europejskie, kontynentalne i globalne.

Jednia.

Wracamy do Źródła jako świadome fraktale źródła. Więc bardzo proszę nie zawracać mi głowy resorówkami… Jestem już dorosłym mężczyzną i głową rodziny.

Cześć

Zapraszamy na:

● https://ariowie.com/

● ❤ https://ariowie.com/platformaAR1A

● https://ariowie.com/rody

● https://ariowie.com/deklaracja-suwerena/

9 KOMENTARZE

 1. w związku z tym akapitem mam pytanie:
  „Jeżeli Twoi bliscy byli katolikami i Ty nim jesteś, to jesteś Obywatelem, a tego nie musisz deklarować, gdyż tym zajmuje się Twój właściciel ”
  bo nie jestem niczyją własnością, mimo iz moi bliscy byli katolikami, sam zostałem wychowany w tym klimacie ale tez sam od ponad 10 lat nie uczestniczę w tej maskaradzie bo przejrzałem na oczy. I teraz co? Jestem gorszy od kogoś, komu się udało nie być wplątany w katolictwo? Nie palę sie też z ogłoszeniem apostazy, choćby ze względu na to, że jeśli uznam, że powinienem to zrobić, to jakby potwierdzę fakt zgody przystąpienia do katolików, choć dobrowolnie świadomie nigdy takiej zgody nie wyrażałem. Uczyniono to za mnie i bez mojej świadomości.
  Jestem wolną istotą i nikt nie jest moją własnością.
  Czy nie sądzicie, że tym akapitem zamykacie niektórym ludziom chęć zmiany swojej drogi życiowej? Być może źle coś zinterpretowałem, albo niewłaściwie zrozumiałem. Jeśli tak to poproszę o oświecenie

   • Czyli jeśli ktoś urodził się w rodzinie katolickiej, żył w tej wierze a później jako człowiek obudzony stwierdził ,że jest ona wielkim kłamstwem zniewoleniem człowieka i nie chce w tym uczestniczyć ,jeśli ktoś odszedł od kościoła bo zrozumiał iż jest wolną Istotą Światła i nie utożsamia się z tym co narzuca kościół ,nie wierzy w kościół i nie uznaje władzy kościoła nad sobą to taka osoba nie może być Suwerenem ?

    • Ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wyraźnie jest powiedziane, że jeżeli JESTEŚ KATOLIKIEM, TO NIE MOŻESZ BYĆ SUWERENEM, więc jeżeli nie jesteś poddanym papieżowi to Twoja Deklaracja Suwerena jest jak najbardziej słuszna.

 2. Z systemu można sie wydostać do dołu, stosując tajemnice, kody, hasła, weryfikacje do bólu, ale tak powstają zorganizowane grupy przestępcze, które ciągną ten i tak kiepski system w dół. Można też wydostać się w górę, przez całkowitą jawność wszystkich działań. Tak postąpił Budda i Chrystus, tak działał Mahatma Gandi, Martin Luter King i jeszcze kilka osób. W ten sposób budujemy lepszy system i stajemy się inspiracją dla uczestników starego.
  Pozdrawiam.

 3. Marcinie. Nurtuje mnie jedna kwestia. Mówisz że system NEOS jest systemem zbudowanym w jurysdykcji okupanta oraz opresora. Zgodzę się z tym.
  Natomiast jest też cos co mi nie pasuje w kwesti budowy platformy Ariów. Po pierwsze: zastanawia mnie tak ogromna kwota 50 tys Euro, oraz po drugie: skoro cała idea opiera się na prawie naturalnym i przekonaniu, ze jest ono prawem nadrzędnym (z czym się zgadzam w całej rozciągłosci) do czego potrzebne są „Konsultacje z prawnikami i specjalistami, przede wszystkim po to, by uniknąć popularnych błędów już na samym starcie”. Jakie można popełnić błędy bazując na tak prostym i przejrzystym prawie naturalnym? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

 4. Mój komentarz, to zastanawia mnie brak komentarzy.
  Co do NEOS-a, to wysłuchałam kilku nagrań, bo wzbudził moje zainteresowanie, ale nie zaufanie. Zbyt wiele wątpliwości takich raczej z wewnętrznego odczucia, których nie łatwo było by mi wyartykułować. W swoim pomyśle mają jednak kilka elementów, które można by z pożytkiem wykorzystać, ale w innym układzie niż tam proponowany.
  Na lechicką stronę trafiłam po raz pierwszy.

 5. Szkoda ludzi którzy zajmuja się jakimiś wyborami, partyjkami tracą na to energię. Oglądają tv która przewidywalnie Ci poda że liczba z koroną wzrosła a opozycja jest be niby opozycja zas poda liczba korony wzrosła a rządzący są be do tego zdanie ekspertów (dlaczego tak zwanych nikt nie wie). Oczywiście są tez patrioci podzieleni na legalnych i nielegalnych. Legalni się między soba uwiarygadniają a nielegalnych się po cichu zamyka tłamsi. Marcinie jesteś nielegalny więc jestem z Tobą! Bo tak na prawdę to my jesteśmy legalni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here