Prana Vam – Fuerteventura – Odrodzenie (05-13.01.2019)

0
81

Kochani, z przyjemnością mogę was zaprosić na drugą Inicjację Praniczną na Fuerteventura, pod tytułem roboczym — Odrodzenie.

Zajęcia rozpoczną się 05 Stycznia 2019, o godzinie 17 i zakończą się w niedzielę 13 Stycznia 2019 o godzinie 13.

Tradycyjnie Inicjacja Praniczna wzbogacona będzie dodatkowymi warsztatami z dziedziny Świadomego Śnienia, Aikido Matrixa, oraz rozmowami dotyczącymi odrodzenia Suwerennych Społeczności na świecie.
Oczywiście przygotowania do Inicjacji zaczynamy już w Grudniu (2018) i instrukcje oraz zalecenia wraz z indywidualnymi konsultacjami otrzymacie drogą emailową, oraz na grupie Facebook – Prana Vam.
Wszyscy uczestnicy, którzy potwierdzą swoją obecność wpłatą depozytu w wysokości 250 Euro z dotacji, której całkowity koszt wynosi 550 Euro za całą Inicjację, zostaną zaproszeni do prywatnej grupy utworzonej na Facebook – Prana Fuerteventura.

W kwocie dotacji za Inicjację otrzymujecie zakwaterowanie od, 05 Stycznia 2019, godzina 14:00 do 13 Stycznia 2019 – godzina 12:00, specjalnie przygotowane soki, napoje, owoce i warzywa, oraz dwie sesje autorskie Inicjacji Pranicznej, plus warsztaty.

Koszty dojazdów, komunikacji wewnętrznej, udziału w atrakcjach na wyspach itp., uczestnicy ponoszą dodatkowo, wg swojego upodobania.

Zainteresowanych proszę o e-mail z tytułem Prana Fuerteventura na skrzynkę [email protected]

Proszę o podanie informacji o imieniu, godności uczestnika, wieku, stanu zdrowia, czy bierze udział sam, czy z partnerem lub przyjacielem, dzieckiem oraz inne informacje kontaktowe.

Według tych informacji zostanie przygotowane odpowiednie zakwaterowanie oraz otrzymacie indywidualne wskazówki jak przygotować się na cały proces.

Tradycyjnie ilość miejsc dla uczestników jest ograniczona, więc zapraszam do kontaktu.

Do zobaczenia na Fuercie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here