Marcin Vam

Marcin Vam

Pobierz Deklarację Suwerena II RP​

Przyłącz się do tysięcy rodaków, którzy odrodzą naszą suwerenną II RP, która została zakryta przez okupację PRL oraz PRLbis (nazywane dla niepoznaki III RP)

  • ​Nasza ojczyzna to II Rzeczpospolita, która do dnia dzisiejszego jest pod okupacją, kontrolowana przez polskojęzyczne marionetki i przestępców
  • ​Tylko II Rzeczpospolita stała się ofiarą napaści, grabieży, terroru oraz zdrady przez tzw. "sojuszników"
  • ​Jedynymi spadkobiercami państwa, majątku, odszkodowań są Suwereni IIRP

​Jeżeli jesteś rdzennym i prawym mieszkańcem ziemi naszych przodków i jesteś gotowy zadeklarować siebie jako Suweren II RP...

​​Witaj, nieznajomy przyjacielu na mojej stronie internetowej

Ta strona powstała z dwóch powodów.


1. Narastająca cenzura w internecie oraz blokowanie treści poprzez "ukrywanie" jej na dnie w wynikach wyszukiwarek ​internetowych (Google, YouTube)


2. To, co będziesz tutaj widział, będzie jeszcze bardziej blokowane w sieci, gdyż moim zadaniem jest odzyskanie pełnej suwerenności dla ciebie i naszych dzieci

Z tego powodu koniecznie zapisz się na zabezpieczoną listę mojej społeczności (pobierając Deklarację Suwerena II RP). Nie otrzymasz spamu ani reklam, tylko bardzo dobrze przeselekcjonowane informacje o mojej pracy dla odrodzenia suwerenów.


Koniecznie zapisz swój email do zabezpieczonej bazy danych naszej społeczności.

Tylko na ten email otrzymasz zamknięte opracowanie Deklaracji Suwerena II RP, instrukcje oraz kluczowe informacje w tematyce Aikido Matrixa, Prana Vam, Kopuła Lechicka oraz RODów.

Proszę o cierpliwość, gdyż pracujemy charytatywnie z minimalnym budżetem.

Jeżeli chcesz wesprzeć nasz projekt finansowo, będzie to wielka pomoc i przyspieszenie naszych prac - każdy grosz się liczy. Kliknij tutaj by wesprzeć moją pracę.


Serdeczności
Marcin Vam

​ Copyright © Infinity 8 Marcin Vam

>