Marcin Vam – Godność Juliusz Vam

2
865

Godność człowieka – jest to niezbywalne i nienaruszalne źródło wolności i praw naturalnych. Jest integralną częścią daru życia oraz poszanowania istoty człowieczeństwa.
Naruszanie godności istoty żywej jest świętokradztwem – zbezczeszczeniem dzieła stworzenia, a tym samym stwórcy. Godność człowiecza przekracza zakres religijny i prawny (prawa stanowionego). Respektuj siebie, respektując innych.

2 KOMENTARZE

  1. no wiadomo godność ludzka,życie człowiek itd. – ale zauważ w jakim „świecie” my „żyjemy”(w cudzysłowach ujęto „umowne” terminy nieoddające stanu faktycznej tzw.”rzeczywistości”) – to swoiste „piekło” czyli świat(aka holograficzny dodatkowo) WOLNEJ WOLI – taki poligon stworzenia(w celu „rozwoju w boju”) – wszystko tu jest dozwolone – nie ma żadnego „zmiłuj” – totalna „uczciwość” zasad(czyli tzw.wolna amerykanka-bez ściemniania czyli prób obchodzenia czy też „fałszywego zmiękczania” tego stanu poprzez sztuczne próby jakiegoś „raju na ziemi”(utopii jaką niektórzy chcą stworzyć innym-w tym chyba też i Ty) – TU JEST PO PROSTU ZAŁOŻONY CELOWY HARDKOR(aka „holodek” jak oglądałeś Star Trek”-tam można było też „ustawić co nieco..) – I TAK WŁAŚNIE MA BYĆ – dupy i ofiary polegną i z klasy(aka „szkolnej”) wyższej zostaną przeniesieni do niższej – a ci co zdołają to „ogarnąć” przejdą do klasy wyższej(to jest naturalny rozwój i ewolucja istoty czy bytu) – ty chyba za dużo się przejmujesz innymi – to jest „działka” wszechświata,centrum stworzenia czy nawet Boga(ale nie ma czegoś takiego upostaciowionego-przynajmniej tak jak to teraz „rozumiemy” tym biologicznym móżdźkiem)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here