Prana Costa Brava 2020

Rozwiń swoją świadomość, ogranicz potrzeby żywieniowe i zacznij świadome relacje z energią życia. Czas na odrodzenie.

Czas: od 20 - 28 Kwietnia  2020, Costa Brava - Katalonia (GIRONA)

Wolnych miejsc: 11/20 - Zapraszam na Kwiecień 2020

Witaj! Rozumiem, że masz ochotę doświadczyć Inicjacji Pranicznej oraz korzyści wielkiej przemiany, jaka idzie za tym. Jesteś we właściwym miejscu i czasie. Jest to czas wielkich przebudzeń i przemian na lepsze. Stajesz się czołowym graczem odrodzenia ludzkości, ku światłu, prawdzie i miłości. Zaglądając w swoje serce i dusze trafiłaś/łeś na Inicjację Prana Vam.

Prana Vam, co to jest?


Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jest to głębokie i pozytywne doświadczenie, ale...zawsze jest ale :) 

Jest to przejście do innej/szerszej świadomości. Po Inicjacji wielu ludzi zmienia pracę, partnerów oraz miejsce zamieszkania. Świadomość zmienia się na ciepłą oraz łagodną, a jednocześnie pojawia się siła i "majestat", większa stanowczość w podejmowaniu decyzji oraz intuicja, która będzie miała przewagę nad umysłem i strachem.


Szybko może się okazać, że kwestionujesz w spokoju, stanowczo i otwarcie wszelkie dogmaty promowane jako prawda, przez agendy Matrixa. Być może to spowoduje niechęć od innych w stosunku do twojej osoby. Staniesz się wolną wodą, wiatrem, ogniem, które mają swój powód i swobodę dobierania kształtu wg swoich potrzeb, a nie czyiś poleceń.

Inicjacja Praniczna jest wprowadzeniem i wstępem do...


To tak jak z nauką jazdy na rowerze. Nauczę ciebie jak utrzymać równowagę, pedałować i pokonywać proste przeszkody, ale dalej to Ty jesteś mistrzem swojego świata i ty będziesz rozwijać to, co ci ekscytacja przedstawi jako twoją drogę życia. Jest to super zabawa i doświadczenie życia.


Z doświadczenia wiem, że jedni zadowolą się wiedzą i podstawami, inni staną się mistrzami. Do tej wiedzy praktycznej można wracać po latach i doskonalić oraz przekazywać dalej.
Kim Ty będziesz? Czas pokaże...

Niebawem otrzymasz zaproszenie do nowej przestrzeni oraz nowych wartości i przyjaźni. My, ludzie światła, jesteśmy rodziną i jest nas więcej, niż możesz pomyśleć. Oddychaj życiem z nami.

​Problemy z "normalnym" stylem życia

Współczesny świat to konsumpcja oraz jej efekty uboczne, za które ty musisz płacić. Odcinając się od przemysłu żywnościowego i farmakologicznego (np. przestajesz chorować lub łagodniej przechodzisz zdrowienie), także odcinasz gigantyczne dochody firm papierniczych, przemysłu drzewnego, paliwowego, transportu, hurtowni, fabryk chemicznych oraz przychody z podatków...to jest jeden toksyczny pasożyt na życiu naszym i naszej planety.

Tym samym stajesz się zagrożeniem dla bilionów dolarów cierpienia. Pamiętaj o tym, aby dbać o higienę informacji, dyskrecję oraz intymność dzieci światła.

Dla innych stawaj się źródłem doświadczeń i praktycznych porad dla bliskich, od ciebie płynie subtelna energia przebudzenia. Pozwól siebie obserwować i zadawać ci pytania o początki przebudzenia i wspaniałej przemiany.

Kwestie zdrowotne

W efekcie udziału w Inicjacji Pranicznej - Prana Vam, będzie zawsze lepiej, ale czasami pojawia się kryzys uzdrawiania. Czasami jest super i nagle bum!


To trwa tylko kilkanaście godzin, a potem następuje wzmocnienie. Kryzys uzdrowienia świadczy o tym, że twoje ciało może iść głębiej z oczyszczaniem i naprawą. Mówi się, że oczyszczanie i pełna regeneracja ciała trwa około 30% czasu, jaki poświęciłaś/eś podczas zaniedbywania i nieświadomości. Np. mając 30 lat, około 10 lat potrzeba na pełne oczyszczenie i naprawę. Sporo prawda? Ale mam dobrą wiadomość. Dzięki Prana Vam, efekty będą widoczne z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień.

Od czasu mojej inicjacji pranicznej w Holandii, pojechałem do przychodni tylko zbadać moje parametry biologiczne - krew, mocz itp. Jestem zdrowszy, niż kiedy miałem dwadzieścia lat, będąc wyczynowym sportowcem i oficerem wojska. To już wiele lat bez choroby i problemów. Rany goją się szybciej, znikają blizny i choroby przewlekłe, do których nie jesteś przywiązany (wyjaśnimy to na zajęciach).


Często mój umysł jest tak jasny, że zamykając oczy widzę jasne światło - serio. Chcę, aby wszyscy ludzie czuli to, co ja. Pragnę, aby wszyscy byli wolni i widzieli prawdę oraz mieli siłę, aby zmierzyć się z mrokami tego świata. Od kilku lat mam maratony przed komputerem, siedząc w samochodzie lub na spotkaniach... Często 80h tygodniowo.


Prana Vam pomaga mi funkcjonować. Techniki oddychania, afirmacje oraz medytacje nad emocjami, otwierają mi przestrzenie, które były niedostępne, kiedy byłem sportowcem i nastolatkiem.

Jak wiesz, stan świadomości suwerena, wolnej istoty boskiej jest dla mnie istotny. Już niebawem zobaczysz swoją moc i majestat, który możesz zachować jako twój naturalny - tacy jesteśmy od urodzenia. Na Inicjacji Prana Vam pojawia się wielu słabych i poturbowanych ludzi.


Przez pierwsze godziny Inicjacji, zobaczysz wszystko, później pomogę Ci pożegnać się z tym stanem i rozpocząć odrodzenie. Powstajemy z dumą i siłą do światła, gdzie cień jest zawsze pod naszymi nogami, a wieczne słońce mamy w sercach (dokładniej w splocie słonecznym ;P).

To ty jesteś kreatorem swojego losu i bierzesz pełną odpowiedzialność za swoją kreację. Ja jestem tylko drogowskazem i przyjacielem, który może podać dłoń, gdy poprosisz. Ciesz się tym i wzrastaj dla lepszego ty i lepszego doświadczania obfitości tego pięknego świata.

A więc śmiało w przygodę i światło odrodzenia!


Czy są przeciwskazania?


Ty mi powiedz, co ciebie blokuje, ogranicza... Powiedz mi, w co wierzysz. Napisz do mnie: [email protected]

​Co zmieni się na lepsze?

90% ludzi światła wraca do jedzenia, ale jednocześnie bardzo dużo ​się zmieni.

Będziesz jeść mniej, ładniej, lepiej oraz pojawią się potrzeby oczyszczania, przerwy w posiłkach, często wielodniowe, wielotygodniowe. Zniknie strach przed głodem, szczególnie podświadomy strach z powodu braku.

 

Jesteśmy w oceanie energii, jesteśmy energią, wszystko płynie - pokażę ci to i dostaniesz instrukcje dostępu przez 24/7.


Pojawią się nowi ludzie, piękni ludzie oraz  inny kontakt z naturą - głębszy, intymny... Nastąpi zmiana priorytetów. Będziesz emanować i przyciągać bardzo ciekawych ludzi oraz zaskakujące pozytywne sytuacje.


Od teraz kontakt z drzewem czy rzeką może być prawdziwie wzruszającym doświadczeniem. Proces sam w sobie jest głęboki i często poruszający. Pamiętaj, że my wszyscy w tym jesteśmy - to jest piękne, ty jesteś piękna/ny.

Dołącz do nas na Costa Brava

Jeżeli czujesz, że to jest Twój moment:

  • Proszę wpłać kwotę depozytu w wysokości 350 euro na konto bankowe (linki poniżej). 
  • Druga część dotacji w wysokości 350 euro potrzebna będzie przed 03 Grudnia 2019
  • Pozostałą kwotę poproszę o wypłatę w gotówce, na miejscu spotkania.

​​Zapisz się na proces praniczny
FUERTEVENTURA 2020

880 euro/  808 euro*
*jeśli wpłacisz pełną kwotę do 01 KWIETNIA 2020

lub na konto: ES33 2100 8116 9007 0051 0318

z dopiskiem: Prana Costa Brava 2020

na konto: ES33 2100 8116 9007 0051 0318

z dopiskiem: Prana Costa Brava 2020

Proszę o email z potwierdzeniem wpłaty.

Czas: od 20 do 28 Kwietnia 2020, Costa Brava (lotnisko Girona)

Wolnych miejsc: 11/20 - zapraszam na Kwiecień 2020

(Promocje/ oferty się nie sumują)

(jeśli masz problemy z rezerwacją - skontaktuj się ze mną: prana@marcinvam.com)


W kwocie dotacji za Inicjację otrzymujecie zakwaterowanie od 20 Kwietniania 2020, godzina 14:00 do 18 Kwietnia 2020 - godzina 10:00, wyciskane soki, lekkie napoje, potrzebne owoce i warzywa, oraz sesje autorskie Inicjacji Pranicznej - Prana Vam.

Inicjacja odbywa się w pięknej akomodacji przy bliskości natury.

To jest all inclusive na 3 owocach i warzywku :D


Jeżeli chcesz rezerwację pokoju tylko dla siebie (jedynka) lub pragniesz przyjechać wcześniej lub zostać troszeczkę dłużej, napisz do mnie [email protected]


Tradycyjnie, Inicjacja Praniczna wzbogacona będzie dodatkowymi warsztatami z dziedziny Świadomego Śnienia, Aikido Matrixa, oraz rozmowami dotyczącymi odrodzenia Suwerennych Społeczności na świecie.


Koszty dojazdów, komunikacji wewnętrznej, udziału w atrakcjach turystycznych na wyspach itp., uczestnicy ponoszą dodatkowo, wg swojego upodobania i potrzeb.


Wszyscy uczestnicy, którzy potwierdzą swoją obecność wpłatą bezzwrotnego depozytu w wysokości 400 euro z dotacji, której całkowity koszt wynosi 808 euro za całą Inicjację, zostaną zaproszeni do prywatnej grupy utworzonej na Whatsapp - Prana Costa Brava 2020, aby się poznać i zaprzyjaźnić, dalej będzie wymiana doświadczeń, zdjęć i filmów z naszych przygód oraz przestrzeń na dowolne pytania.


Podzielcie się na 4-osobowe grupy/zespoły, aby razem przybyć lub/i wynająć samochód - we Wrześniu będzie łatwo, w miarę tanio i do tego super zabawa.


Proszę, dajcie znać kto jest sam, a kto w parze lub z przyjaciółmi, czy będą dzieci. Uprzedzam, że będąc na Inicjacji Prana Vam z dzieckiem lub z partnerem, który nie bierze udziału w Inicjacji jest o wiele trudniej i odradzam taki eksperyment.


Oczywiście przygotowania do Inicjacji zaczynamy już we Wrześniu, a instrukcje oraz zalecenia wraz z indywidualnymi konsultacjami otrzymacie drogą e-mailową oraz na grupie Facebook - Prana Costa Brava.

Opinie uczestników Inicjacji Prana Vam

Nauczyłam się oddychać i odczuwać jak nigdy wcześniej.

Pomysł na udział w procesie był wynikiem potrzeby głębokich zmian i uwolnienia się od toksyczności w życiu. Cała Inicjacja Praniczna była głębokim i pięknym doświadczeniem, które poruszyło we mnie tak wiele. Dzisiaj, po ponad dwóch latach od mojej inicjacji mogę powiedzieć, że moje życie stało się lepsze i żyje w świetle. Nauczyłam się oddychać i odczuwać jak nigdy wcześniej. Mam szczęście i jestem wdzięczna, że mogę to widzieć, czuć i kreować. Jestem świadomą kreatorką mojego świata. Kocham!

Lily Koko  //  Architekt

Inicjacja Praniczna otworzyła mi nowy świat.

Wybrałem Inicjację w odosobnieniu. Doświadczyłem przebudzenia, głębokiej regeneracji mojego ciała i ducha, otworzyłem sobie drogi do osiągania niemożliwego, a to dopiero początek. Któregoś dnia zobaczymy się na Inicjacji Pranicznej - Prana Vam i będziemy współdzielić kreacje nowego wspaniałego świata. Jestem wolny! Jestem Ariem!

Zbyszek Falkowski  //  Rekordzista świata, Fundator

​FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę wziąć udział nawet, gdy nie mam żadnego doświadczenia( medytacje, oddychanie, afirmacje)?

​2. Czy są ograniczenia wiekowe?

​3. Czy mogą brać udział dzieci?

4. Czy posiadanie konta na Facebook jest nieodzowne?

5. Dokładna lokalizacja Inicjacji?

O autorze

Marcin Vam

Po co to robię?

Uformowano mnie na wyrobnika, posłuszny automat, którego jedyną właściwą drogą w życiu jest marzyć, aby wygrać wyścig szczurów.


Od dziecka widziałem inny świat i odkryłem drogi ku odrodzeniu prawdziwego człowieczeństwa. Okryłem powód do pięknego życia oraz drogę do wzrostu w świetle. Mój świat to świat pełen takich ludzi jak ludzie światła, przebudzeni, etyczni kreatorzy, miłośnicy natury i piękna.


Pragnę spotykać taką ludzkość i zostawić wspaniały świat dla naszych dzieci, wnuków oraz kolejnych kryształowych pokoleń i cywilizacji. Przecież wracamy do tego, co nam drogie, wracamy do tego co "musimy" naprawić. Możesz już teraz naprawiać i zasiać piękny ogród, w którym kwiaty i owoce będą czekać na twoje powroty i korzenie.

​Masz pytania? Skorzystaj z formularza poniżej

Copyright © eternity for Marcin Vam

>