1 i 75 procent ludzkości | OBNAŻANIE MATRIXA

7
15112

kopia filmu na CDA.PL, BITCHUTE.COM i na vk.com/pollechicki

marcinvam.com | Ariowie.com – przestrzeń dla wcielonych Suwerenów.

statystyki : https://www.macrotrends.net/countries/POL/poland/death-rate

Euromomo jest sprzedane i podaje fałszywe dane.

Wioska nazywa się Dorve (Lleida, Katalonia). Na kamieniu przy wjeździe są dwie Sławiańskie (może Celtyckie) swastyki.

7 KOMENTARZE

 1. Matrix i agent Smith.
  Zaprogramowałam wahadełko a teraz nawet i moje ciało także te ” Boty” to na odleglosc można wyczuć. Oni maja swój ” script/ scenariusz” i będąc spontanicznym ( bo planowanie to pułapka) można ich się pozbyć z towarzystwa. Ohhh można gadać….. pozdrowienia
  Bozena 😉🌞🤗

 2. Mam ten sam spokój. Zgodę na odejścia. Ja sobie też mogę odejść, co tam :). Ale ostatnio czułam się coraz dziwniej z tym moim optymizmem. W dodatku mam (znienacka) czas prosperity 😉 . Milion pomysłów, nad którymi od razu pracuję. Znajomi mają depresję, a ja – w euforii. Sztuką się zajmuję, no kto by postawił na sztukę w tym czasie????
  Zatem – cieszę się, że w tym optymizmie nie jestem sama.
  Niech się święci Wieka Zmiana 🙂
  PS. Twoja sesja z Mileną jest dla mnie wieeelce pouczająca. Dzięki.

   • Marcinie , dziękuję za to co robisz .Poprzez Twoje ” wibrosłowo”. Zaczynam widzieć więcej . Hmm , błędy też są potrzebne ( Sama doświadczyłam ich wiele ,sama w kilku aspektach , nie mogłam przyznać Ci racji . Byłam gdzie indziej , ale to była cenna nauka .) . Powoli zaczynam CZUĆ , nie tylko widzieć . Dziękuję 🙂

 3. WITAJ MARCIN.CAŁKOWICIE CIEBIE ROZUMIEM ODNOŚNIE RESZTY BYDELKA. NIE DA SIĘ ICH URATOWAĆ. CAŁY CZAS ŚNIĄ, PRZEBYWAJĄC W STREFIE KOMFORTU. MNIE UDAŁO SIĘ OBUDZIĆ W PORĘ. 40 LAT CZEKAŁEM NA PRZEBUDZENIE. MYŚLĘ, ŻE NIE JEST JESZCZE ZA PÓŹNO NA DZIAŁANIE.CZAS SIĘ ZJEDNOCZYĆ. JESTEM NA TO GOTÓW. POZDRAWIAM SERDECZNIE. SYLWESTER.

 4. mała uwaga, jeśli jesteśmy Sławianami to odrzucamy nazewnictwo opresora. To nie są swastyki ale jeśli już to swarożyce, bądźmy zgodni z wiedzą przodków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here