PRZEKAZ | jak pokonać Transhumanizm

kopia filmu na CDA.PL, BITCHUTE.COM i na vk.com/pollechicki

„Transhumanizm to klasa filozofii, które próbują kierować nas w stronę kondycji postludzkiej. Transhumanizm dzieli wiele elementów z humanizmem – przede wszystkim szacunek dla rozumu i nauki, nacisk na postęp i docenianie roli człowieczeństwa (czy transczłowieczeństwa) w życiu. Transhumanizm różni się od humanizmu przez przyzwolenie (a nawet oczekiwanie) na radykalne zmiany w naszej naturze i dostępnych nam możliwościach oferowanych przez różne nauki i technologie…” – wikipedia (korpopedia).

– A TAK NAPRAWDĘ,

Transhumanizm to zautomatyzowanie człowieka, zniewolonego w państwie – korporacji. Życie ludzkie oraz jego jakość będzie dyktowana zasobnością i przydatnością, wg oceny algorytmów korporacji.

PAMIĘTAJ, że korporacje mają na celu TYLKO eksploatacje i zwiększanie zysków.

Jak pokonać proces dewastacji człowieczeństwa?

1. Boty to są puste (ludzkie) pojazdy – taksówki dla bytów (bot – byt). Jest ich blisko 75% tzw populacji ludzkiej.

2. Wcielają się w nich na ograniczony czas, zadaniowane byty (manipulacja, nacisk, trauma, okaleczanie…) Następuje w bocie zmiana wyrazu twarzy, postawy, kolor i marszczenie skóry na dłoniach i zawsze zmieniają się oczy (kolor, jaskrawość, brak głębi…). Są też byty pasażerskie, które płacą za jakieś fizyczne doświadczenie, najczęściej niskie lub traumatyzowanie „posiłku fizycznego i energetycznego” – czyli gwałciciel – morderca, sadystyczny oficer, lekarz, traumatyzują swoją ofiarę, którą w momencie śmierci, przejmują do zniewolenia lub na posiłek.

3. Wojny światowe były i są projektem przejęcia ludzkości (ich świadomości) poprzez fale strachu (ciągły strach zobojętnia ludzi – przyzwyczajają się).  Zmianę relacji międzyludzkich (separowanie, brak ufności, odraza, wrogość, chęć lub odczuwanie oszustwa…). Obecnie mamy eskalacje działań wojennych przeciwko ludzkości.

4. Programowanie religijne nie działa w czasie spokoju i bezpieczeństwa. Ludzie dawno zrozumieli manipulację religiami tak jak dziurą ozonową, aids, terroryzmem i teraz plandemią.

5. Zasłodzenie żywności jest bronią, która przede wszystkim ma pomóc w przejmowaniu kontroli nad ciałem i wolą człowieka. Technologia manipulacji falami radiowymi jest o wiele bardziej skuteczna w stosunku do cukroholika (słodycze, bułeczki, napoje, alkohol, makarony…). Nano boty potrzebują takiego środowiska do poprawnej pracy i transmisji danych z wnętrza ciała.

6. Nikt z polityków (wpływowych) nie działa wg swojej lub ludzkiej woli. Do tego dochodzi gigantyczna ilość lekarzy, prawników, policjantów, sędziów, prokuratorów. W większości z nich są zainstalowane byty na stałe lub są w stałej zależności z nimi.

7. Demonstracje mają na celu wypalenie emocjonalne (wypuszczenie pary). W tym czasie eksperymentują z bronią falową (5G, oraz wiele innych programów, które mają pomóc kontrolować ludzi w obozach).

8. Rozwiązania są bardzo proste.

– odpiąć się od emiterów i jest ekranować i blokować, skanować i kasować.

– zmiana diety na czystą i bliższą ziemi (jabłko z parku jest darem a z supermarketu bronią).

– totalne nieposłuszeństwo i pokojowy opór z kontaktem wzrokowym (ludzie wymiękną, a obcy będą się ukrywać głębiej i tracić kontrolę.

– masowe akcje ludzi, którzy będą dystrybuować ulotki, wiedzę i rozmawiać z innymi na szerokościach całych osiedli czy miast (unikać skupisk oraz możliwości osaczenia przez boty i opętanych…).

– Higiena ducha i ciała w połączeniu z ziemią, głębokim wybaczaniem, podziwem do piękna, miłością, empatią i serdecznością.

– Unikanie nowych systemów piramidalnych oraz projektów przeciwko…(nawet przeciwko obcym, czy nieświadomym). Mogą funkcjonować na naszych wysokich warunkach energetycznych.

9. Zainfekowani, przejęci zostaną zabrani (porwani) do dalszej eksploatacji… nawet jako pasza lub materiały technologiczne. Wysoko-wibracyjni zostaną opuszczeni (oddzieleni) na ich warunkach oraz zostaną w swojej przestrzeni życiowej.

10. Każda forma manifestacji o swojej postawie, woli i wyborze jest bardzo ważna. 

Brak wahania = brak interferencji.

Czyli jeżeli pragniesz żyć w pokoju, czystości, zdrowiu i w naturze, TO JUŻ TO RÓB i zmierzaj w tym kierunku.

ps… jest to kolejny projekt gigantycznego ludobójstwa zorganizowanego przez Anglosasów, kościół oraz pasożydów.

ariowie.com

marcinvam.com

https://www.speedtest.net/ookla-5g-map

https://ariowie.com/konstytucja-suwerenow-rzeczpospolitej-polskiej-wedrussa/ https://ariowie.com/definicja-prawa-naturalnego/

https://ariowie.com/platformaar1a

Link do pierwszego filmu w tej tematyce – https://youtu.be/SK_u3jNALJI

https://marcinvam.com

 • Bożena pisze:

  Czekałam na te słowa, czuje i myślę tak jak Ty 🙂

 • Marta pisze:

  Piękne mądre slowa

 • Robertleon pisze:

  https://discord.gg/NDhsvXS55a
  Marcin Powiedz coś o inedii bretarianizmie etc – Prosze i zapraszam weź z serwaera co chcesz lub weź serwer traktój jak swój – ok ?

 • Shopping Cart
  >