Kto zbudowal księżyc

0
5406

➡️koniecznie ściągnij i zainstaluj: ✅https://brave.com/pol538 lub ✅https://brave.com/vci574  albo ✅https://brave.com/mar900 Książka pod tym właśnie tytułem napisana przez dwóch amerykańskich fizyków Christophera Knighta i Alana Butlera. (Wydawnictwo Amber, rok 2007).
„Sugestia, że Księżyc może być tworem sztucznym jest wręcz niewiarygodna. Ta książka przedstawia jednak szereg naukowych argumentów za tym, że ziemski Księżyc nie może być obiektem naturalnym. Odkrywa intrygującą zgodność pomiędzy parametrami Księżyca a prehistoryczną jednostką miary długości – jardem megalitycznym opisanym w książce. Pierwsza ziemska cywilizacja – dowodząc, że zależności te zostały zaprojektowane świadomie. I stawia oszałamiająca hipotezę: Księżyc został zbudowany zgodnie z projektem wykorzystującym geometrię megalityczną. Pozostaje jednak ekscytujące pytanie: jeśli Księżyc został zaprojektowany, to kto był twórcą projektu?”

OFICJALNIE:
Stosunek wielkości Słońca do Księzyca – 400.
Stosunek odleglości Słonce – Ziemia do odległości Księżyc – Ziemia- 1/400.
Liczba kilometrów pokonywanych przez punkt na równiku Ziemi w ciągu doby – 40 000.
Liczba kilometrów pokonywanych przez punkt na równiku Księżyca w ciągu doby – 400.

Polecam: wolnemedia.net/kto-zbudowal-ksiezyc

Muzyka: Ennja – Let Go
Source: https://youtu.be/s_Vg5NN7LBo

Buy/ kup: http://ennja.bandcamp.com/track/let-go

Thank you!

 

➡️zapraszam na stronę, którą przygotowałem TYLKO dla was: https://marcinvam.com ✅ ➡️Kanał o energii i samodoskonaleniu https://youtube.com/c/marcinvam ❤️ __________________________________ 🙋🏼‍♂️Serdeczności dla Patronów na https://patreon.com/pollechicki Wsparcie: https://marcinvam.com/wsparcie ✅ __________________________________ ✅Koniecznie przyłącz się do RODów na https://ariowie.com/rody _________________________________________

➡️ https://vimeo.com/pollechicki

➡️ https://soundcloud.com/marcinvam

➡️ https://facebook.com/vammarcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here