o czym zapomniał Mateusz?

1
19405

Drogi Mateuszu,       odpowiedź do filmu

Wybacz, że nie mogę skomentować twojego nagrania, gdyż już nie posiadam konta na Facebook i niebawem zamknę konta na Google, a później na Amazon. Mojego „smarfona” zamieniam na legendarną Nokię 8110 – polecam.

Bardzo cenię twój zapał i pomysłowość rozwiązań i cieszę się, że znajdujesz sporo inspiracji w naszej pracy (ariowie.com).

W swoim nagraniu wspominasz humorystycznie o plantatorach i właścicielach niewolników.

Czy plantatorzy, o których mówisz, twierdzili, że ich niewolnicy są wolni i żyją w przestrzeni demokratycznej? – cokolwiek to znaczy.
Gdyby „rząd polski” oficjalnie działał jako plantator lub/i zarządca niewolnikami, to czy 99% niewolników grzecznie wykonywało by ich polecenia? Znosząc tyranię i legendarne bestialstwo plantatora, radośnie by witali kolejny dzień i nowe wyzwania.

Czy właściciel plantacji swobodnie by spacerował po ulicach miast, robił zakupy w ekskluzywnych sklepach i jadał w eleganckiej restauracji?

Ja im wierzę!
Wierze, że wszyscy są wolni i mają prawo wyboru…i mówię SPRAWDZAM!

Pasterze owieczek bożych twierdzą, że się troszczą o owieczki, które mają wolną wolę i są w pieczy dobrego bożka – prawda?

Gdyby owieczki wiedziały, że za tą idyllą z ambony idzie golenie, dojenie, zarzynanie (rytualne) oraz pieczęcie karmiczne… to czy bydełko wyłoby alleluja, czy…raczej… dorwać hu1a?

Kochany dobry człowieku, na koniec jeszcze jedno pytanie.

Czy potrafisz zbudować kamienny zamek, mając do dyspozycji tylko drewno jako materiał budowlany? Pytam o to, gdyż proponujesz stworzenie iluzji suwerenności, czyli „państwa” suwerennego tworzonego przez niewolników i to w…grze…grze w życie.

Może warto żyć życiem…Prawdziwie wolnym, suwerennym życiem człowieka?

Człowieka natury a nie futury, technokratycznego transhumanizmu, gdzie twoje życie dogorywa w rękach admina oraz algorytmach AI.

NWO to bardzo stroma cyfrowa piramida, oparta o obalony i spękany pilar ludzkości w konwulsjach i masce. Jest robotyka, automatyka, AI, hologramy, symulatory i nie ma miejsca dla 90% ludzi na ICH matce ziemi.

Jaki jest sens wyjścia z piramidy nr 1 do nowszej (futurystycznej) piramidy nr 2?

Mam wrażenie, że klub Faraon w pierwszej piramidzie jest o wiele lepiej i brutalniej przygotowany do konfrontacji z konkurencją…
Mocno czuję, że rebeliantów chętnie przejmą do ćwiczeń i eksperymentów, kiedy lista się dobrze zapełni.

Oby nie.

Bardzo się cieszę, że jeden z naszych przyjaciół zaproponował mi odpowiedź na twoje nagranie.

Bywaj w zdrowiu.

Ocean Serdeczności braciszku, z wyrazami sympatii.

Marcin

odpowiedź do filmu

https://www.facebook.com/mateuszjarosiewiczII/videos/koniec-niewolnika-jak-wyj%C5%9B%C4%87-z-systemu/202122394928250/

1 KOMENTARZ

  1. Cholea jasna nie możecie się razem zgadać i sobie pomóc na wzajem? Idziecie w jedną stronę, poniekąd z wspólnym celem a jednak dochodzi do podziału. Jaki to ma być przykład dla innych i co dzięki temu chcecie osiągnąć. „dzieci w piaskownicy”. Życie bez smartfonów, FB, TV jest okej ale bez internetu to już nie bardzo, co nie, bo kto by się o Was i Waszych poglądach dowiedział. Trzeba w mądry, wspólny sposób tworzyć społeczność świadomych wolnych ludzi bo w Nas jest siła. Także proszę zmieńmy coś razem bez podziałów, wyrzygiwania sobie i bez proszenia od innych o pieniądze. Bo ja na takich wszystkich kanałach to tylko widzę: „wsparcie”, „zrzutka” i numery kont w matrixowym systemie z którego podobno wyszliście. Im więcej osób się dowie tym więcej będzie $$$. A tu chodzi o siłę w mięśniach nie w portfelu. Od to tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here