Zapłonie 5G w was albo na waszych oczach

Proszę ciebie o przysługę,

poświęć odrobinę czasu na sprawdzenie tej informacji. Proszę ciebie o krytyczną ocenę i uczciwą analizę. Dalej rozpocznij regularne badanie twojej okolicy oraz miejsca pracy i środków transportu. Następnie jednocz się, gdyż potrzeba jest podjęcia działań bezpośrednich w zespołach.

I na koniec, poszukaj informacji o tym co będzie w szczepionce na skutki działania 5G nazywane CONVID – 19…WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W DOKUMENCIE ID2020….ci sami ludzie od pandemii, szczepień, 5G oraz cyfrowej identyfikacji człowieka jak świni, krowy czy paczek…CZAS ODRABIAĆ PRACE DOMOWE I TWORZYĆ ZESPOŁY SAMOOBRONY I RODY!

PILNIE WSPIERAJ HTTPS://ARIOWIE.COM/PLATFORMAAR1A

Powstań
 • Jakub Antczak pisze:

  Szanowni, jak się ma podpisywanie petycji ws. 5G w Polsce? Czy te składane przez internet będą brane pod uwagę? Czy dane z serwisu:
  https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/premier_rzadu_rzeczpospolitej_polskiej_zablokowanie_w_polsce_instalowania_nadajnikow_5g/
  -nie powielą się z tymi:
  https://naszademokracja.pl/petitions/petycja-o-moratorium-na-5g-i-redukcje-ekspozycji-ludnosci-na-pola-elektromagnetyczne
  ?
  Co jeśli ktoś da innego e-maila pod fałszywym nazwiskiem? To można podważyć i cała akcja na nic?

 • Justyna pisze:

  Mam takie pytanie? Do jasnej cholery czemu nikt nic nie robi? Dlaczego robią to bez zgody obywateli? Co możemy zrobić? Uszkadzać je?

 • Wojtek pisze:

  Cześć Marcin. Zobacz stronę https://www.speedtest.net/ookla-5g-map.
  Jest dużo nadajników na tej mapce, ale ma się to słabo jeśli chodzi rozprzestrzenianie się wiruska w Polsce.
  W Wuhan jest aktualnie 5.
  Najwięcej ma chyba Szwajcaria, malutkie państwo, a jest ponad 600.
  Powinno się tam sypać równo, a tak nie jest.
  Zależy też jak są te nadajniki używane, i czy wogóle.
  Jako ciekawostkę dodam, że sprawdzałem w sobotę i wyświetlało 1 nadajnik w Polsce.
  Dzisiaj jest niedziela i wyświetla ich 15. Czyżby pod przykrywką wiruska mięli wolną rękę do montowania ?
  Jest dużo pytań, jeszcze więcej odpowiedzi. Pozdrawiam

  • Michał pisze:

   Witam wojtku. Ta mapa to lipa bo np holandia jest mocno obłożona antenami a nic nie znalazłem na tej mapię. chyba że ona pokazuje coś innego nie fizyczne nadajniki. do tego zdaje mi się że w pl nie tylko warszawa ma nadajniki a przed chwilą patrzyłem i tylko warszawa miała niby jeden. to chyba nie jest monitor nadajników.

   • Anna pisze:

    W Holandii 5G nie jest jeszcze uruchomione, w czerwcu ma się skończyć przetarg. To co było podpalane, to nadajniki 4G. Karetki nie mogły dojechać po pacjentów z COVID-19.

 • Pioko87 pisze:

  A u mnie na wsi na Podlasiu właśnie kopią od tygodnia pod światłowód, więc 5g tu nie zawita pozdrawiam.

 • Paweł pisze:

  Właśnie sprawdziłem..narazie nie ma masztu 5g w promieniu 20km od mojego domu ale znalazłem informację że do 2023roku maszty 5g będą rozmieszczone na każdym rogu na każdej ulicy….pozdrowienia z Holandii / prowincja Utrecht

 • Shopping Cart
  >