Zapłonie 5G w was albo na waszych oczach

9
15299

Proszę ciebie o przysługę,

poświęć odrobinę czasu na sprawdzenie tej informacji. Proszę ciebie o krytyczną ocenę i uczciwą analizę. Dalej rozpocznij regularne badanie twojej okolicy oraz miejsca pracy i środków transportu. Następnie jednocz się, gdyż potrzeba jest podjęcia działań bezpośrednich w zespołach.

I na koniec, poszukaj informacji o tym co będzie w szczepionce na skutki działania 5G nazywane CONVID – 19…WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W DOKUMENCIE ID2020….ci sami ludzie od pandemii, szczepień, 5G oraz cyfrowej identyfikacji człowieka jak świni, krowy czy paczek…CZAS ODRABIAĆ PRACE DOMOWE I TWORZYĆ ZESPOŁY SAMOOBRONY I RODY!

PILNIE WSPIERAJ HTTPS://ARIOWIE.COM/PLATFORMAAR1A

Powstań

9 KOMENTARZE

 1. Szanowni, jak się ma podpisywanie petycji ws. 5G w Polsce? Czy te składane przez internet będą brane pod uwagę? Czy dane z serwisu:
  https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/premier_rzadu_rzeczpospolitej_polskiej_zablokowanie_w_polsce_instalowania_nadajnikow_5g/
  -nie powielą się z tymi:
  https://naszademokracja.pl/petitions/petycja-o-moratorium-na-5g-i-redukcje-ekspozycji-ludnosci-na-pola-elektromagnetyczne
  ?
  Co jeśli ktoś da innego e-maila pod fałszywym nazwiskiem? To można podważyć i cała akcja na nic?

 2. Mam takie pytanie? Do jasnej cholery czemu nikt nic nie robi? Dlaczego robią to bez zgody obywateli? Co możemy zrobić? Uszkadzać je?

 3. Cześć Marcin. Zobacz stronę https://www.speedtest.net/ookla-5g-map.
  Jest dużo nadajników na tej mapce, ale ma się to słabo jeśli chodzi rozprzestrzenianie się wiruska w Polsce.
  W Wuhan jest aktualnie 5.
  Najwięcej ma chyba Szwajcaria, malutkie państwo, a jest ponad 600.
  Powinno się tam sypać równo, a tak nie jest.
  Zależy też jak są te nadajniki używane, i czy wogóle.
  Jako ciekawostkę dodam, że sprawdzałem w sobotę i wyświetlało 1 nadajnik w Polsce.
  Dzisiaj jest niedziela i wyświetla ich 15. Czyżby pod przykrywką wiruska mięli wolną rękę do montowania ?
  Jest dużo pytań, jeszcze więcej odpowiedzi. Pozdrawiam

  • Witam wojtku. Ta mapa to lipa bo np holandia jest mocno obłożona antenami a nic nie znalazłem na tej mapię. chyba że ona pokazuje coś innego nie fizyczne nadajniki. do tego zdaje mi się że w pl nie tylko warszawa ma nadajniki a przed chwilą patrzyłem i tylko warszawa miała niby jeden. to chyba nie jest monitor nadajników.

   • W Holandii 5G nie jest jeszcze uruchomione, w czerwcu ma się skończyć przetarg. To co było podpalane, to nadajniki 4G. Karetki nie mogły dojechać po pacjentów z COVID-19.

 4. Właśnie sprawdziłem..narazie nie ma masztu 5g w promieniu 20km od mojego domu ale znalazłem informację że do 2023roku maszty 5g będą rozmieszczone na każdym rogu na każdej ulicy….pozdrowienia z Holandii / prowincja Utrecht

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here