Obnażanie Matrixa – 6 milionów powodów aby ukraść Polskę

1
3228

Wszystko było zaplanowane przed WWII, 1939 rozpoczęcie procesu totalnego wybijania rdzennych mieszkańców Polski +50 lat = 1989 koniec mordów, zsyłek obozów zagłady i katowni, czas na totalne duraczenie, mordowanie szczepionkami, chemią i długiem + 30 lat = 2019 – rozpoczęcie otwartego zażydzania i oficjalnego przejmowania państwa PoLachów + 20 lat = 2039 – Polska jest Generalną Gubrenią Polin = Palestyna 2 = Piekło w sercu Europy.

Moi drodzy…może nie dojdzie do tej premiery, będzie zablokowana lub YT zamknie mi kanał. Wszystko pojawi się na stronie marcinvam.com – ZAWSZE PROSZĘ KOPIOWAĆ, PUBLIKOWAĆ, LIKEować i KOMENTOWAĆ moje filmy.
Proszę, sprawdźcie, czy wasza subskrypcja i dzwoneczek jeszcze działa.
Wsparcie mojej pracy jest zawsze mile widziane, szczególnie kiedy wchodzimy w fazę wojny hybrydowo-partyzanckiej. Będzie coraz trudniej, ale tutaj chodzi o przetrwanie naszych RODów – ariowie.com/rody
Jak mało ludzi jest świadomych. Wielu już stoi na rampie i zastanawia się, czy tutaj będzie lepiej…przecież nic nam nie mogą zrobić…tak samo myślano w Jugosławii, Ukrainie, Iraku, Iranie…. Palestyńczycy giną na oczach świata jak rdzenni mieszkańcy Ameryki, Australii….ehhhh

Jeżeli będzie taka możliwość, przetestujemy SuperChat – Superczat. Chętnie odpowiem na pytania.

Serdeczności i głowa do góry…nie było nas 123 lata i tym razem nie dopuścimy, aby to się skończyło totalnym ludobójstwem rdzennych mieszkańców Serca Europy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here