Obnażanie Matrixa – ilu mamy w Polsce wyznawców zła – szok!

➡️koniecznie ściągnij i zainstaluj: https://brave.com/pol538✅
__________________________________
🙋🏼‍♂️Serdeczności dla Patronów na https://patreon.com/pollechicki
Wsparcie: https://marcinvam.com/wsparcie ✅
__________________________________
❤️wersja AUDIO: https://soundcloud.com/marcinvam/obnazanie-matrixa-pole-morficzne-vs-korporacyjna-chmura
__________________________________
✅Muzyka: Peaceful Ambient Background Music – This Fascinating world

✅Koniecznie przyłącz się do RODów na https://ariowie.com/rody
_________________________________________
➡️ https://vimeo.com/pollechicki
➡️https://soundcloud.com/marcinvam
➡️https://facebook.com/vammarcin

 • Człowiek pisze:

  Sporo prawdy, ze szczyptą zakłamania. Pozdrawiam cię Panie Marcinie, bo widać że masz duży potencjał. Ale wciąż jest sporo pracy, na przykład skończyć z tym pluciem nienawiścią na filmach. Może zamiast atakować, promuj swoją ideologię, a ludzie sami ocenią co lepsze?

  • marcinvam pisze:

   Generalnie Syjoniści nazywają PRAWDĘ antysemityzmem a Katole PRAWDĘ określają jako plucie nienawiścią lub grzechem śmiertelnym. Poproszę o dobrze przeselekcjonowaną moją szczyptę zaklamania – chętnię takową rozbiorę dla ciebie na czynniki pierwsze i podam uzasadnienie oraz źródła. Serdeczności

 • marcinvam pisze:

  Serdeczności i bardzo dziękuję

 • Łukasz Kalinowski pisze:

  BRAWO!!!

 • Jan Gorczyk pisze:

  Pol jestes nie samoity i az nadto wyrazisty… ale to jest nam potrzebne, moze nawet bardziej jak …czym zmuszeni jestesmy oddychac. Dziekuje Ci i pozdrawiam

 • mgrabas pisze:

  ja przeczytałem Biblię, od deski do deski – IV wydanie Tysiąclatki, nadal poznaję jej różne przekłady i je porównuję
  mnie Biblia nie zabiła, tylko otworzyła mi oczy na zrozumienie, że starotestamentalny bożek i Ojciec Jezusa to dwie krańcowo różne postaci – pierwszy to władca tego świata, drugi to prawdziwy Bóg miłości
  obawiam się, że Ty nie poznałes ani nie zrozumiałeś sedna tego co uczynił Jezus, dlaczego i po co postanowił przyjść w postacii ludzkiej, być narodzonym właśnie wśród najbardziej zakutych łbów, najtwardszych karków i najbardziej kamiennych serc, o których doskonale wedział, że Go zabiją!
  nie modlę się „nie wódź na pokuszenie”, ja modlę się własnymi takimi słowami:
  TY-BÓG-MY-ŻYJEMY-PRZEBACXZAMY-UFAMY-URATOWANI
  bo zadałem sobie trud zbadania do greckiego tekstu, z którego pochodzi modlitwa Ojcze nasz – taj ją przytłumaczyłem na język polski, uwzględniając czasy i tryby (dokonany, warunkowy, przypuszczajacy itd. oto moje tłumaczenie):
  1.Tatusiu nasz w niebie
  2.Twoje imię jest święte
  3.Twoje królestwo jest między nami
  4.Jak w niebie tak i na Ziemi dziś naszym chlebem codziennym jest Twoja wola
  5.Ty odpuściłeś nam nasze winy i my naszym dłużnikom odpuszczamy
  6.Ty nie wprowadziłbyś nas w próbę
  7.Ty nas od niegodziwości uratowałeś
  więcej na ten temat na moim blogu: http://7777777blog.wordpress.com/2017/07/16/kto-na-prawde-nadal-to-prawo/

  • mgrabas pisze:

   wybaczcie mi literówki, jestem coraz starszy, mam coraz słabszy wzrok…

  • marcinvam pisze:

   Dziękuję za komentarz.

   Zacznijmy od końca, „po owocach ich poznacie”.

   Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę ze skali zniszczeń i terroru niesionego przez tych, co biblie wciskali. Inkowie, Aztecy, mieszkańcy Ameryki Północnej, Australii, Afryka, Sławianie – krew, terror, gigantyczne ludobójstwo, wielkie cierpienie, niewolnictwo, kolonie i niszczenie korzeni.
   Watykan stoi za wieloma aktami okrucieństwa, w tym sankcjonował rozbiory Polski oraz pierwszą i drugą wielką wojnę.
   Wszystkie nauki tzw. Jezusa były dobrze znane wielu religiach i kultach przed nim….nadstawienia policzka – Budda 500 lat przed narodzinami tzw. Jezusa.

   Modlitwa Pańska, kilka set lat wcześniej nazywała się Modlitwą Echnatona lub ślepca.
   Całe życie tzw Jezusa jest kalką wielu idoli kultów Solarnych.
   Obawiam się, że buńczuczny młody rabin Iszu – Jeszua, syn Miriam jest żydowskim bajaniem dla gojów, co potwierdzają sami żydzi.

   Christos jest to Greckie imie – określenie na pierworodnego, czystego, oczekiwanego syna, który często był przygotowywany do pracy w świątyniach – dobra fucha i duma rodziny. To określenie nijak się ma do rabina Jeszua…

   Podobnie z określeniem Immanuel, czy te wszystkie tytuły kultów Solarnych.

   W zasadzie wszystkie tzw bezpośrednie dowody na życie Jezusa są podkładkami w stylu małpki Lucy – naciąganie i podszywanie innych pod potrzeby tzw Archeologii Biblijnej, jaką stworzyła fundacja Rockefellera.

   Np tzw Septuaginta, która odnosi się do liczby 70. Która nie ostała się ponownie do naszych czasów (poza jakimiś ścinkami), która ponownie była tłumaczeniem – z greki – na tzw hebrajski wykonana przez żydów na zlecenie, których niby było 70 ciu ale nie…72, gdyż 12×5 = 60 – to nie działa, 12×6 = 72 – dopasujemy.

   Podobnie jak mit o 600 000 żydowskich dusz (klony jej nie mają), gdyż w Torze jest 600 000 słów, a tak naprawdę lekko coś ponad 300 000 (ale żydki lubią dobrze zaokrąglić – prawda?)

   Biblia (Kodeks) Leningradzki albo Watykański – śmiech na sali…dobrze, że to dobrze ukrywają, gdyż takie śmieci= koniec cyrku z kościołami ;P

   Tzw. Hebrajczycy – murzyno — arabskie plemię, którzy posługiwali się Greką lub Aramejskim – tzw. Hebrajski to jest coś jak gwara Podhalan pisana po polsku alfabetem Łacinników, którzy zdewastowali nasze korzenie. Hebrajski powstał w 1881 roku jako unowocześniona wariacja Aramejskiego ze wplecionymi zasadami z Aryjskiej Kabały, którą ci posrańcy zawłaszczyli, ukryli i starają się ją zrozumieć. A więc ci murzyńscy Arabowie, nie mają nic wspólngo z białymi Chazarskimi żydami – no może poza powodem do uzasadnionej zemsty za ludobójstwo i podszywanie się pod nich.

   Kolejne ciekawostki to wielkie luki z życia twojego idola. W zasadzie 3/4 jego życia jest owiane tajemnicą, podobnie jak prawdziwa data narodzin (w różnych sektach chrześcijańskich jest różna), tak naprawdę nie znana jest też jego faktyczna data śmierci i rzeczywisty wiek. To co wiesz, ustalono poprzez głosowanie.

   Mimo to, że młody rabby czytał w synagodze to nic nie napisał…za to napisano kilka set lat po jego nieznanej dacie śmierci. Wszystkie ewangelie nie mają autora – imiona ewangelistów są doklejone przez redaktorów biblii.

   W zasadzie bożek ze starego testamentu przypomina dowódcę komando SS, a sam stary testament pasuje do nowego testamentu jak pięść do oka.

   Wizerunek Jezusa jaki znasz jest oparty o portret Cesaro Borgia – syna jednego z papieży dewiantów i morderców.

   Całun Turyński jest bardzo ciekawy i przedstawia negatyw ciała atletycznego młodzieńca, który był katowany wg instrukcji opisanych w biblii…jednakże on sam był pochodzenia Kaukaskiego – był wysokim białym facetem, który nijak ma się do opisów arabskiego żydka, kreowanego na kolejnego solarnego idola.

   Aspekt strategiczny i duchowy.

   Tworzenie Egregorów jest stare jak świat. Wiedza o tym, że stworzony egregor czerpie energie od stwórców też nie jest tajemnicą. Kapłani w Babilonie i Egipcie prowadzili wiele eksperymentów, które miały zapewnić moc egregora jego właścicielom, ale miał czerpać energię od dawcy – ofiary – owieczki…jak pijawka.

   W efekcie tych badań pojawił się Golem. Golem, którego można włączyć i wyłączyć (zapomniałem dodać, że egregor kultu ciągnie energie dawcy nawet po śmierci).

   „Żydzi” (kapłani Semickich kultów śmierci) stworzyli Egregoro- Golema w postaci Jezusa, którego brutalnie wciskano podbitym (podstępem) narodom, a jednocześnie sami się bardzo wyraźnie od niego odcinają – duchowo, gdyż poza tym, że Jezus jest mesjaszem i zbawicielem (bogiem) dla Gojów, to też jest „królem żydowskim”…a więc energia idzie do „narodu wybranego – narodu twojego zbawiciela”.

   Zadaj sobie pytania.

   1. jeżeli widziałeś niemowlęta – czy naprawdę sądzisz, że mają w sobie jakikolwiek grzech??? ( pierworodny???)

   2. czy naprawdę twoje postępowanie w życiu wymaga zbawienia i od czego?

   3. czy twój idol – Jeszua – nie wypełnił tradycji kultów śmierci i jako pierworodny, w wielkich mękach został zamordowany na oczach swojego chorego tatusia, podobnie kończyły dzieci bożka El, Baal i Morduka (rodzinka czy inna nazwa na tego samego śmiecia?)

   4. czy twój idol rzekomo nie „odkupił” grzechów ludzkości? Skoro tak to po co te szopki przed konfesjonałem???

   5. jeżeli faktycznie przeczytałeś jakąś biblie, to wiesz, że Jeszu nie odnosi się do Sławian, gdyż oni są czystego serca, a odnosi się do zbłąkanych owiec z domu Izraela – notabene ten to był pojebany koleś.

   Czy ty jesteś zbłąkaną owcą z domu Izraela??

   Ja jestem wolnym, urodzonym z matki na ziemi świętej Lachów, Ariów, Scytów, Gotów…

   Serdeczności

   • mgrabas pisze:

    doktryna grzechu pierworodnego, czyli winy niewinnych dzieci jest jedną z wielu kłamliwych doktryn, ja jej nie uznaję
    czy jestem zabłąkaną owcą z domu Izraela? nie jestem
    czy jestem słowianinem? tak, ale nie podzielam prymitywnych panteistycznych pogańskich wierzeń
    przedstawiłem Ci moje osobiste poglądy na sprawy, o których zrobiłeś ten materiał
    nie zamierzam niczego udowadniać ani narzucać, po prostu podzieliłem się swoimi znaleziskami i swoją duchowoscią
    wcale nie uważam się za kogoś lepszego od Ciebie
    coś o wiele ważniejszego od naszych poglądów nas łączy – sprzeciw wobec zastanej rzeczywistosci i pragnienie uczynienia jej lepszą niż jest
    dziękuję, że uszanowałeś moje wypowiedzi
    pozdrawiam Cię serdwcznie i całą Twoją rodzibkę 🙂

   • Śmiem Wierzyć pisze:

    Skomentuje te rzeczy tak. Chrystus powiedział, że przyjdzie po nim ten którego będą słuchać. On mówi nie w swoim imieniu lecz w Imieniu Ojca i jego nie słuchają.

    Jest mowa o oszukańczym Bogo/Człowieku w jakiego większość tak zwanego chrześcijaństwa wierzy. Nie dajcie się oszukać – prawdziwym Jezusem jest zmartwychwstały człowiek.

    Mówicie o zakłamanych zwolennikach szerokiej drogi zniszczenia, nie o uczniach Chrystusa.

    • marcinvam pisze:

     Rozumiem, że słyszałeś na własne uszy jak Jezus to powiedział – jestem pewien, gdyż komentując mój film, (który zapewne oglądałeś) zdajesz sobie sprawę że biblia to pogaństwo wymieszane z patologią, manipulacją, plagiatami, fałszerstwem…i że masz współczesnych około 900 wersji, które zawierają ponad 60 tysięcy zaprzeczeń i bzdur, jest ponad 3000 sekt chrześcijańskich, które są sektami Abrahamowymi, podobnie jak Islam…a to wszystko są kulty śmierci Nomadów i dewiantów moralnych. Ja osobiście preferuje czyste kulty solarne a nie jakieś personifikacje.
     Co do „Jezusa” to faktycznie….zmartwychwstaje każdego poranka – więc możesz zrelaksować troszeczkę 😉

 • Adam pisze:

  Szukałem czegoś takiego od dawna.
  Masz odwagę chłopie
  Dopiero zacząłem oglądać twój kanał
  Aby więcej takich

 • Shopping Cart
  >