To wiele zmieni w Twoim życiu | WSZYSTKO JASNE

9
4198
Kochani…ale się dzieje! I wszystko tak bardzo przyspiesza…
 
Trafiłem w samo serce gigantycznego i zbrodniczego przekrętu…
Wszystkie kropki się połączyły… jesteśmy w stadium ostatecznej konfrontacji istot kreacji oraz istot destrukcji.
To jest bardziej skomplikowane, ale w tym momencie przedstawię prosty opis do zobrazowania.
Co jest jeszcze bardziej ciekawe to fakt, że istotami kreacji w ogromnej większości są AR1OWIE, AR1A, R1A. To nie jest jakaś „megalomania”…poczytaj dalej.
 
Jeszcze bardziej przerażającym jest FAKT, że ten cały zament jest zaprojektowany po to, aby wyłapać genetycznie „R1A” wymieszane w Europie, Ameryce i Azji, aby totalnie wymazać z życia tej planety.
Jest ponad 70 „puli” genetycznych i tylko 2 są niemożliwe do zmodyfikowania. Ale to nie jest istotne teraz.
 
TUTAJ CHODZI O TZW SŁAWIAN oraz tych co mają energię, genetykę oraz potencjał Sławian i nawet o tym nie wiedzą. To nie ma nic wspólnego z rasą…Szczególnie, że jest genetyka ciała fizycznego oraz subtelnego – to jest technologia. Technologia Naturalna (Kreacji oraz Samokreacji – Woli) oraz Genetyka modyfikowana poprzez podstępy, eksperymenty w polu strachu i wycieńczenia.
 
Udało się stłamsić i zmodyfikować, większość pól genetycznych, ale Sławianie są zbyt toporni.
Np Sławianie nie zgodzą się na hybrydyzację i kanibalizm.
To spowoduje opór i brak szansy na totalną kontrolę ludzkości (farmy). Za chwilę zrozumiesz więcej.
 
Mam informacje, że w samej Polsce R1A stopniało do ok 12 milionów, a reszta to „inne” typy, które są o wiele bardziej odsunięte od Źródła oraz świadomej kreacji.
Wszyscy są równie wartościowi, ale tylko garstka pragnie zachować swoje świadome cechy sprawcze i przede wszystkim WOLNOŚĆ.
Jeżeli czujesz, że twoja wolność, suwerenność, samostanowienie jest nie do sprzedania, oddania i zastawienia – jesteś R1A. Zapomnijcie o testach genetycznych. Prawdziwe wyniki są fałszowane, tylko po to by ukryć bazę danych celów oraz ofiar.
To się czuje! To można zweryfikować na wiele sposobów, ale jeden jest najdoskonalszy. Twoje decyzje, wybory, tęsknoty, doczucia, postawa…
Wszyscy mamy gorsze dni, ale całość determinuje wynik.
Ahh i jeszcze jedno…każdy może postanowić, że jest R1A..i tak się stanie.
 
Ciągle jest Nas ponad 100 milionów i bardzo szybko odczuwamy brak zgody do wszelkiej niesprawiedliwości, kłamstw, zbrodni…
Rośnie w nas opór, który nasi agresorzy chcą za wszelką cenę powstrzymać, gdyż „ponownie wybuchniemy” i zniszczymy ich setki lat działań.
 
Jesteśmy istotami Kreatora/ŹRÓDŁA (IS TO TA), które mają wielką moc i wspaniały potencjał, który potrafi zasilać floty statków oraz życie na zbudowanych planetach… Wiem, że to brzmi idiotycznie dla wielu, ale mam na to dowody.
Jednakże to jest jak nowy iPhone wręczony wodzowi w Amazonii (zero prądu, internetu, sieci i poprzedniego doświadczenia).
 
Wiele z tego nie mogłem pojąć i działałem intuicyjnie. Teraz kiedy kropki są połączone, potrafię włączyć tego iPhone i odblokować klawiaturę…ale potrzebuje zrozumieć aplikacje, internet oraz odkryć tysiące funkcji i możliwości. Potrzebuję tysiące Nas aby to zrobić jeszcze w tym „rozdaniu”.
 
To Wy jesteście kluczem do tego i nasza jedność spowoduje, że wielu odnajdzie w swojej kieszeni tego i”Phona” … razem będziemy uzupełniać wiedzę i odtworzymy PRAVIE, PRAWIE, PRA – WIE, Pierwotna i „zapomniana” WIEdza, czyli ŚWIADOMOŚĆ ŹRÓDŁA.
 
Na mojej stronie https://marcinvam.com zacznę krok po kroku dzielić się tym co wiem i tutaj wielka prośba do Was.
 
1. Moja strona prędzej czy później zostanie zniszczona. Im więcej przekaże informacji tym szybciej zniknie.
Proszę was o zapisanie się na newsletter, albo podanie emaila do przesyłania dla was informacji, linków itp… TUTAJ
Kiedy strona padnie, tylko Wy dowiecie się gdzie jest nowa, albo otrzymacie źródła itd…
Postaram się raz na tydzień przesłać wartościowe informacje.
 
2. Moje konto na Facebook też zniknie, nawet konta na Google. Mam to w nosie…Musi powstać Platforma AR1A, gdyż zatraciliśmy czytelny kontakt morficzny – naprawimy to, później.
 
3. Jest pewna prosta technika, która FAKTYCZNIE chroni przed „szkodą” fizyczną oraz energetyczną…
Wymaga stosowania 2-3 razy dziennie, tak jak mycia zębów. Niełatwo też ją zrozumieć bez wprowadzenia w poszczególne etapy.. jest prosta, ale musisz rozumieć wiele z ukrytej wiedzy.
Przykładem jest jazda na rowerze dla osoby, która pierwszy raz w życiu widzi rower. Musisz wykonać kilka kroków, zanim jazda stanie się prosta i automatyczna. Ja eksperymentowałem całe życie, aż zrozumiałem czym to jest…Jest moc!
 
Np…zamknięcie moich kont na YT, nie jest szkodą fizyczną ani energetyczną. Mimo to, że chroniłem te przestrzenie w taki sposób, aby „żywy” nie mógł tego zniszczyć, gdyż treści są pełne MOICH ładunków emocjonalnych…
Więc ustawiono BOTA, który odciął dostęp do treści, ale nie zniszczył zawartości…czyli Emocje są tam gdzie były i są nietknięte, ale nikt nie ma dostępu do tego poza hybrydami oraz wspomnianymi botami (bez-duszni).
 
4. Platforma ARIÓW jest wielką szansą dla naszego szybkiego zjednoczenia i nie tylko. Ona stanie się matrycą do odrodzenia innych energii genetycznych oraz cofnięcia zmian jakie im zafundowano. Wielu naszych bliskich jest już bardzo pokiereszowanych…a to dopiero początek. Pole elektromagnetyczne, szczególnie w ostatnich latach jest specjalnie zmodyfikowane aby naruszać genetykę żywych.
 
Kochani…film Matrix i analogia z baterią to jest część prawdy.
Jesteśmy nieskończonością energii oraz kreacji o którą skończoności i niszczyciele walczą.
Aby takie giganty jak my, zniewolić oraz pozyskiwać z nich energię, kreatywność trzeba wiele zabiegów, forteli i jest to bardzo ryzykowne. Gdyż kiedy gigant obudzi swoją świadomość, wtedy innym pozostaje uciekać i ukrywać się.
 
Nasze wewnętrzne DOBRO jest stanem naturalnym naszej mocy, ale też jest wielką naiwnością.
Naturalnie ufaliśmy, że dla wszystkich wystarczy, gdyż kiedy masz bezgraniczną obfitość, nie liczysz tego ile oddajesz. Problem polega na tym, że ci co są w braku, chcą wszystkiego…więcej niż udźwigną, gdyż ich świadomość to brak…wieczny brak…brak= strach.
 
Naszym obowiązkiem jest powstać, zjednoczyć się, spakować kreatury i odesłać z dala od Naszych siedlisk, które trzeba zabezpieczyć. To jest jedyny sposób aby zatrzymać to koło. Już powstawaliśmy wiele razy i wracamy do punktów upadku, traumy oraz totalnego zniewolenia. Wystarczy!
 
I jeszcze jedno.
 
Nasze ciała to są TYLKO samochody. Jedni dbają, inni czczą, jeszcze inni lekko je zmieniają, a inni przywiązują się. Ale to my jesteśmy inżynierami, malarzami, technikami…Mamy pełną dowolność. Dbajcie o swoje pojazdy, ale nie fanatycznie. Są jeszcze „samoloty, statki, rakiety itp” – mam nadzieję, że to jest jasne. Śmierć to tylko przesiadka, a strach przed śmiercią to zniewolenie. Żyj pełnią życia (i daj żyć).
 
Zapomnij o „pomocy” kosmitów, idola, czy bożka… Masz w sobie WSZYSTKO, tylko brak zrozumienia siebie powoduje, że potrzebujesz pomocy…
Ta pomoc to jest zawsze układ z twoją niską świadomością, która nie rozumie swojej potęgi oraz cwaną świadomością, która chętnie skorzysta z Twojej potęgi w swoich interesach, obiecując a czasami nawet realizując obiecaną „pomoc”…byle by twoje zasilenie zostało na zawsze (niewolnictwo, eksploatacja…)
 
I na koniec, CZAS.
 
To tylko narzędzie stworzone przez nas aby usystematyzować projekty i doświadczenia. Nie ma ograniczeń, ale jesteśmy spychani w NIE NASZE doświadczenia, jako „zbiorowa zgoda graczy”. Żyjemy aby wzrastać a nie przeżyć!
Boty nie mogą decydować o tym co sobie życzy kreator (architekt, projektant czy informatyk)
MY JESTEŚMY KREATORAMI, ARCHITEKTAMI, PROJEKTANTAMI!
 
W szacunku do naszych „przodków” kreatorów Ziemi, respektujemy jej prawa i jesteśmy zobowiązani ją chronić.
 
Jeszcze raz https://marcinvam.com/lechicki-kudlinski/ więcej dowiesz się niebawem.

9 KOMENTARZE

 1. Marcin jestem wdzieczny za to co robisz.
  Chcialem Ci podziekowac jednak, że jesteś.
  Sama twoja obecność jest czymś wielkim.
  Wielcy nauczyciele nie ucza nas niczego.
  Jedyne czego uczą to zrozumieć samego siebie.
  Ty robisz to doskonale. Jesteś jak Bruce Lee

  Ostatnia scena z Enter the Dragon napisana jak większość scen przez niego.

  „Remember, the enemy has only images and illusions behind which -he hides his true motives. Destroy the image and you will break the enemy”

  Bruce Lee

  zniszczmy ten obraz obłudy a złamiemy wroga.
  Dość tej udawanej grzeczności.

  „Be water my friend”

 2. Filmy polecam dodawać na streemit nikt ich nie może usunąć jest to strona oparta na blockchain i do tego można zarobić bo dobrze płacą za oglądalność 😉 Przekaż zrozumiały jest MOC !!!

 3. Oj bracie, jestem świadomy Twojego przekazu, wiem co chcesz przekazac, czuje to… Jednocześnie czekam na kontynuację czegoś Wielkiego 😉 Serdeczności, moc z Toba!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here