Zniszczony świat z powodu płonącego śmietnika w parku

1
7636
Wszystko jasne…
Ta cała hucpa z wirusem w mediach jest przykrywką – to oczywiste, prawda?
Ten cały absurd, jaki wprowadza chaos i zniszczenie gospodarek, jest przykrywką do czegoś większego niż 911.
Ci sami ludzie, którzy stoją za Bolszewizmem, Holomodorem, Wołyniem, Czarnobylem, 911, zostawili swoje śmierdzące ślady na „salonach i gabinetach” prezydentów, premierów i decydentów.
To, co Wam gotują na Waszych oczach, jest gorsze niż śmierć na opatentowanego wirusa armii amerykańskiej. Jest śmiercią pokoleń, nadziei, gdzie horror jest już codziennością, jaką Wam zgotowano… będzie to tylko eskalowane do granic, jakie tylko na Wołyniu widzieli naoczni świadkowie i nieliczne ofiary, które to przetrwały.
W tym nie ma ani krzty przesady.
Jest specyficzna sekta Chazarska, która od zawsze otwarcie głosiła swoją diaboliczną supremację nad „białym” człowiekiem a ich wkład w historię ludzkości jest tylko i wyłącznie kłamstwem, bestialstwem i czystym złem. Ich tezy są opisane w ich pismach i każdego normalnego człowieka napełniają obrzydzeniem i niedowierzaniem. Tak! W tych czasach pseudo oświecenia decydenci są w szponach hardcorowych pedofilów, kanibali oraz pedovore. Popatrz na twarze szaraków — karierowiczów, którzy dostali się do koryta publicznego i po kilku miesiącach światło w ich oczach zagasło, ich głos brzmi jak z oddali…co im się stało, że często ich bliscy nie rozpoznają? Co widzieli i w czym brali udział?
Wolę tego nie wiedzieć, ale ich antyludzka, antypolska postawa jednoznacznie wskazuje na niesłychane zło i brak nadziei, które doświadczyli. Popatrzcie na twarze tych Chazarów, którzy pozują do zdjęć z prezydentami narodów…co widać w ich oczach, postawach? Pustka, mrok i misja…więcej, haniebnie, za wszelką cenę, byle tylko cierpienia zbierać.
W tym momencie postawiono do pionu wszystkie służby państw do płonącego śmietnika w parku! W tym momencie państwa (korporacje) narodowe wydają setki milionów, niszcząc miliardy, które doprowadzą „ich” do wielkiej biedy i chaosu. Obiecano im azyl, immunitet i obfitość…obiecali im ci sami, którzy poświęcili z radością kilkaset tysięcy ich braci, sióstr i matek, aby stworzyć swoje mitologiczne państwo na ziemi okupowanych Semitów przez Anglosasów.
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE LUB TUTAJ
Ci sami ludzie, którzy swoich potulnych szabas-gojów, po zakończonej robocie katowali i chowali w zbiorowych mogiłach na kościach ich ofiar.
Powiedz mi mądry człowieku, jaki specjalista od bezpieczeństwa przyjmujący idiotyczne, często sprzeczne z procedurami rozkazy, wykonuje w podskokach?! Człowiek zadłużony, mały karierowicz, osoba przypadkowa na stanowisku, która chce tylko trwać.
Dzisiaj was zapędzają na idiotyczne kwarantanny, później terror szczepień, którego sami padną ofiarą a dalej zbiorowe palenie w krematoriach na akord!
To nie dotyczy, tylko Polski – macie tak myśleć! 3/4 Europy ma takie same problemy i stosuje się na nich te same metody.
Potrzeba wielkiego zrywu narodowego! Wielkiego masowego nieposłuszeństwa społecznego oraz dialogu z waszymi synami w wojsku, policji oraz służbach! Przysięgałeś narodowi, który ciebie żywi a nie lichwiarzom, którzy ciebie zniewalają!
Teraz nie ma czasu już na pasywne czytanie, lajkowanie, przekazywanie dalej, niech ktoś coś zrobi! TY ALBO NIKT! TY I JA…reszta śpi! Trzeba budzić i zrobić wiele hałasu! Dzień w dzień, głośniej i liczniej! Bez przemocy i bez szkody dla nikogo!
Projektować ulotki, drukować i rozklejać wszędzie jedną obok drugiej, dostarczać do jednostek wojskowych i na komisariaty, do sklepów i szkół. Nawoływać do jednoczenia się i wskazywać na fakty i logikę. To jest ustawka i WOJNA HYBRYDOWA! To jest atak na wasze zasoby, majątki, waszych starszych, później dzieci i wnuki.
Już dzisiaj wprowadza się zboczenia i pedofilskie praktyki do szkół, zaczynają mruczeć pod nosem, że jest przeludnienie, trzeba kontrolować i karmić mięsem człowieka!
Teraz kwarantanny miast i regionów!
Jutro „nowa cudowna szczepionka”, dla każdego albo GRZYWNA, UTRATA PRACY, DZIECI I PRZYMUS FARMAKOLOGICZNY!
Pojutrze oddzielą ojców od rodzin a dalej matki od dzieci….
Dalej…po co pisać…już teraz wystarczy, że nie możesz odwiedzić rodziny z powodu…płonącego śmietnika w parku.
1. Prawda
2. Analiza faktów i sytuacji
3. Naturalna reakcja, czyli pozwy, sądy (trybunały)
4. Jednoczymy się w RODy i NaRÓD https://ariowie.com/rody
5. ODRODZENIE SUWERENÓW https://ariowie.com/platformaAR1A
Możemy to zakończyć TERAZ!
W tym momencie, wielu z Was naprawiło relacje z bliskimi, okazujecie sobie troskę i wspieracie siebie. Wystarczy tylko prawdziwa informacja i naturalne zachowania aby odrodzić ludzkość do swojego naturalnego potencjału.
LINK DO FILMU:
Powstań

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here