koniec Polin już w ciągu roku

1
8971

Obawiam się, że fluoryzacje oraz szereg eksperymentów farmakologicznych, socjotechnicznych itp. zastosowanych na rdzennych mieszkańcach serca Europy, doprowadził do ciężkiego oduraczenia i apatii „narodowej”.

To nic…

Większość posiadaczy obywatelstwa Polskiego nie ma pojęcia co się dzieję, a ich perspektywy są ograniczone do misy i klopa.

To nic…

Udział w ustawce nazywaną dla niepoznaki „wyborami” jest tylko formą rozrywki oraz teatrem pozorów dla gojów. ZROZUM!

Nie masz WYBORU,

nie masz GŁOSU,

nie masz REPREZENTANTA i stracisz resztki państwowości w ciągu jednego roku.

Rezydent Juda, popularny w niemieckich mediach amerykańskich właścicieli, syjonista, za zasługi i działalność antypolską oraz wspieranie kampanii eugenicznych, skierowanych przeciwko rdzennym świętej ziemi Sławian, dostanie przywilej dobicia konającego, w celu przygotowania przestrzeni pod rozbiory, wymazanie państwa Polachów z mapy oraz totalne spuszczenie rdzennej ludności, do klasy 3 i 4, do żydokomunistycznych mordowni, zsyłek oraz na organy.

Wiem, że to brzmi dramatycznie i być może kontrowersyjnie, ale zepchnięty samochód w przepaść, raczej nie wzleci w powietrze, nie zrobi pętle i pięknie wyląduje na czerwonym dywanie.

Pasożydy potrzebują kolejną przestrzeń życiową do eksploatacji, ludobójstwa i apartheidu, w którym się specjalizują. Rezydent Juda to im zapewnia wraz z doradcami Trumpa oraz jego panami z Telavivu.

To nic.

Czasami może się okazać, że zepchnięty samochód w przepaść jest atrapą podstawioną dla efektu i przekonania, że nic się nie da zrobić.

Da się!

Ariowie – jesteśmy zmianą

 

1 KOMENTARZ

  1. Tak sobie myślę, że może czas aby Polahach przestało istnieć ( oficjalnie ). Co by nie pisać, to w naszej krainie od jej powstania pławi się w tubylczej krwi. Chłapie ją hektolitrami, i wciąż jej mało. Widząc jak idą na plebiscyt chyba już mi nawet ich nie żal. Ciekawe, kto będzie miał gorzej, tacy jak oni, czy tacy jak min. ja ? Sorry ale wydaje mi się, że przekonanych jest mało. I raczej ich nie przybywa. Ludzie nie chcą zrozumieć co się do nich mówi. A i my słabo w działaniu. Proszę, napisz w końcu nasz „hymn”. TOOL jest mega dobry. Ale to chwalenie cudzego. Napisz. Jestem komputerowym rockmenem. Zróbmy konkurs dla ludzi niech zrobią muzę do tekstu. Proszę o to, bo sam wszystkiego nie rozumiem. A dla Ciebie może być dużo
    podkładów pod filmy. Przyda się? Słava. Niech Ci się darzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here